احیاء و فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی در ایلام

احیاء و فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی در ایلام

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از احیاء و فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی در ایلام خبر داد.

«یارالله نصیری» با اعلام این خبر، اظهار کرد:

فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی حاصل عملکرد ۹ ماهه‌ی کارگروه تسهیل رفع موانع تولید استان است.

وی با بیان این‌که حسب بررسی نتایج مصوبات کارگروه تسهیل تاکنون ۱۷ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته‌اند و مشکلات ۵ طرح در دست اجرا نیز در این کارگروه رفع واین ۵ طرح آماده بهره‌برداری است، تصریح کرد:

در ۹ ماهه امسال با طرح موضوعات واحدهای تولیدی مشکل‌دار در کارگروه تسهیل، ۳۸ واحد افزایش ظرفیت و۷۴ واحد نیز وضعیت تولید و اشتغال آن‌ها تثبیت و از تعطیلی آن‌ها جلوگیری شده است.

دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از ایجاد شغل برای ۸۹۲ نفر در نتیجه اجرای این مصوبات خبر داد و از واحدهای تولیدی خواست با دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مستقر در سازمان صمت استان، ارتباط مستمر داشته باشند و مسائل و مشکلات خود را جهت طرح در جلسات کارگروه به این دبیرخانه ارائه کنند.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57723228.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57723228-150x131.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت,صنعت و معدناحیاء و فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی در ایلام اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از احیاء و فعال‌سازی ۲۲ واحد و طرح صنعتی در ایلام خبر داد. «یارالله نصیری» با اعلام این خبر، اظهار کرد: فعال‌سازی ۲۲ واحد...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star