ازسرگیری تولید محصولات ایران‌خودرو در بلاروس

ازسرگیری تولید محصولات ایران‌خودرو در بلاروس

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، در قراردادی بین ایران خودرو و شرکت یونیسون بلاروس که با حضور وزیران صنعت ایران و بلاروس به امضا رسید، تولید محصولات ایران خودرو در بلاروس از سر گرفته می‌شود.

 در فاز اول این قرارداد که در چارچوب چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور به امضا رسید، تولید هزار دستگاه محصول دنا در سال هدف گذاری شده و در فاز بعدی، تولید محصولات دیگر ایران خودرو از جمله دنا پلاس و محصولات آتی ایران خودرو با پلتفرم ملی پیش بینی شده که در پنج سال تولید این سایت به پنج هزار دستگاه خواهد رسید.


بیشتر بدانید:دنده ی ماشین چگونه کار می کند؟


طبق اعلام ایران خودرو، این شرکت برای نخستین بار به منظور ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش، پس از اتمام دوره گارانتی محصولات براساس نتایج ارزیابی رضایتمندی مشتریان، یک درصد از هزینه خدمات پس از فروش را به عنوان مشوق به شرکت یونیسون پرداخت می کند.

توسعه بازار در کشورهای CIS، ‌از طریق تولید محصول در سایت بلاروس و صادرات به این کشورها یکی از اهداف احیای سایت بلاروس قلمداد می شود.

تعرفه ترجیحی در کشورهای عضو CIS موجب صرفه اقتصادی در صادرات از بلاروس به این منطقه خواهد شد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/01/57603777.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/01/57603777-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیازسرگیری تولید محصولات ایران‌خودرو در بلاروس اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، در قراردادی بین ایران خودرو و شرکت یونیسون بلاروس که با حضور وزیران صنعت ایران و بلاروس به امضا رسید، تولید محصولات ایران خودرو در بلاروس از سر گرفته می‌شود.  در فاز اول این قرارداد که...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی