۹۵/۱۲/۱۵

از هفته گذشته تمامی محصولات مس عرضه شده در بورس کالای ایران با تقاضای بالا از سوی خریداران و رقابت قیمت

یک فعال صنعت قطعه‌سازی کشور گفت: صنعت قطعه‌سازی ایران توان رقابت‌پذیری در بازارهای جهانی را دارد و دستیابی به آن مستلزم ارائه برنامه‌ها و استراتژی‌های مشخص است.

آخرین اخبار و مقالات صنایع متالورژی

محسن رزم خواه افزود: ارتقای سطح کیفی سیستم های مدیریتی، افزایش میزان تخصص کارکنان و کارگران، دسترسی به دانش فنی  تولید از جمله استراتژی های موثر در جهت افزایش سطح رقابت پذیری قطعات داخلی است.

وی در ادامه تصریح کرد: دستیابی به ابزارهای مذکور از طریق برقراری ارتباط منطقی با صنعت قطعه سازی جهانی امکانپذیر است و با این عمل می توان سطح رقابت پذیری صنعت قطعه سازی را افزایش داد و مطابق ترازهای جهانی به تولید قطعه در داخل پرداخت.

وی اظهار داشت: قطعه سازان از خودروسازان داخلی انتظار داشتند که پس از رفع تحریم ها به حمایت از تولید کنندگان داخلی بپردازند و قطعه سازان داخل را به قطعه سازان خارجی متصل نمایند.

وی اذعان داشت: امیدواریم صنعت قطعه سازی ایران به تدریج از طریق خودروسازان داخلی به صنعت جهانی قطعه سازی متصل گردد و مسیر رشد و پیشرفت این صنعت هموار گردد.

رزم خواه در پایان خاطرنشان کرد: الزام قطعه سازان خارجی به گسترش همکاری در زمینه تولید و عرضه قطعات با قطعه سازان ایرانی از طریق خودروسازان داخلی گامی مثبت در جهت پیشرفت و ارتقای سطح رقابت پذیری این صنعت است و امیدواریم با گسترش این همکاری ها دیگر شاهد رویه مونتاژ کاری در صنعت خودروسازی نباشیم.

 

 

منبع: ایران متالورژی

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2016/11/ghete-4_30.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2016/11/ghete-4_30-150x150.jpgpartsadminمتالورژیاخبار,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع متالورژی,خودرو,قطعات خودرو,ماشین سازی۹۵/۱۲/۱۵ از هفته گذشته تمامی محصولات مس عرضه شده در بورس کالای ایران با تقاضای بالا از سوی خریداران و رقابت قیمت یک فعال صنعت قطعه‌سازی کشور گفت: صنعت قطعه‌سازی ایران توان رقابت‌پذیری در بازارهای جهانی را دارد و دستیابی به آن مستلزم ارائه برنامه‌ها و استراتژی‌های مشخص است. محسن رزم خواه...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی