استفاده از قطعات تقلبی خطرات جانی را برای مردم به همراه دارد

استفاده از قطعات تقلبی خطرات جانی را برای مردم به همراه دارد

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “ایران اکونومیست” ، به نقل از سایپا نیوز؛ مهندس علیشاهی با بیان اینکه سایپایدک  در حال حاضر بالاترین میزان تامین قطعات یدکی را در چند سال اخیر  داراست،‌ گفت:

تأمین به موقع و سفارش گذاری و برنامه‌ریزی دقیق در این حوزه، همه نشان از عزم این شرکت جهت دستیابی به رضایت بیش از پیش مشتریان دارد.
وی افزود:

سایپایدک به عنوان توزیع کننده اصلی قطعات و لوازم یدکی  خودروهای گروه سایپا و پیشگام در مبارزه با قطعات تقلبی و بی کیفیت، در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و افزایش امنیت و اصالت قطعات یدکی قابلیت‌های امنیتی بسته بندی قطعات را افزایش داده است به طوری که مشتریان محترم می‌توانند به منظور اطمینان از اصل بودن قطعه، شماره درج شده زیر لایه اسکرچ که بر روی لیبل بسته‌بندی قطعات درج شده است را به شماره ۵۰۰۰۱۸۱۳ ارسال کنند.


بیشتر بدانید:فهرست قطعات خودرو


به محض ارسال این شماره ۱۶ رقمی، سیستم مکانیزه در اسرع وقت نسبت به بررسی و تحلیل اطلاعات ارسالی اقدام کرده و پاسخ تایید یا عدم تایید اصالت قطعه خریداری شده به همراه اطلاعات فنی قطعه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

همچنین مشتریان می‌توانند با دانلود اپلیکیشن سایپا بر روی تلفن همراه خود، نسبت به اسکن بارکد QR درج شده در زیر لایه اسکرچ اقدام نموده و از اصالت قطعات خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

علیشاهی یادآور شد:

قطعاتی که از عاملیت‌های فروش و نمایندگی‌های مجاز تهیه شوند، همگی دارای گارانتی هستند و این یکی از مزیت‌های بزرگ استفاده از قطعات اصلی سایپایدک است.

مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد:

وجود قطعات تقلبی در بازار، یک تهدید بزرگ برای مردم به شمار می‌رود و انتظار داریم تا سازمان‌های مسؤول، نظارت بیشتری بر بازار قطعات خودرو داشته باشند و مجازات سخت‌گیرانه‌تری در برخورد با سودجویان و متقلبان اعمال کنند،‌ چراکه عرضه و استفاده از قطعات تقلبی به صورت مستقیم با جان و مال مردم در ارتباط است.

سایپایدک همواره با برقراری تعامل مثبت با اتحادیه صنف فروشندگان قطعات یدکی و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی به سهم خود در این مسیر قدم برمی‌دارد و انتظار داریم سایر نهادها نیز با برخوردهای بازدارنده با سودجویان، ما را در این مسیر همراهی کنند

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/491071_928.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/491071_928-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنعت خودرو,قطعه سازیاستفاده از قطعات تقلبی خطرات جانی را برای مردم به همراه دارد اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'ایران اکونومیست' ، به نقل از سایپا نیوز؛ مهندس علیشاهی با بیان اینکه سایپایدک  در حال حاضر بالاترین میزان تامین قطعات یدکی را در چند سال اخیر  داراست،‌ گفت: تأمین به موقع...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی