افزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی

افزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی

اخبار خودرو سازان به نقل از “ایران اکونومیست” ، به نقل از سایپا نیوز؛ محمد حسین مهدی با بیان مطلب فوق از تهیه و توزیع قطعات اصلی توسط شرکت خدمات فنی رنا خبر داد.

وی تصریح کرد:

حفظ منافع مشتریان و جلوگیری از واردشدن صدمات جانی به آنها برای خدمات فنی رنا از اهمیت فراوانی برخوردار است و از سوی دیگر مشتریان نیز به خاطر عدم پرداخت هزینه‌های بیشتر در استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت، به استفاده از قطعات اصلی بیشتر اهمیت می دهند.


بیشتر بدانید:فهرست قطعات خودرو


مهدی گفت:

تمام قطعات توزیع شده از سوی شرکت خدمات فنی رنا دارای استاندارد و سطح کیفی مورد تائید خودروساز است.

وی خاطرنشان کرد:

به منظور جلوگیری از هرگونه واردشدن آسیب های احتمالی به خودرو، مشتریان قطعات اصلی رنا را با برچسب اطمینان فقط از نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش مجاز قطعه در سراسر کشور و با قیمت های یکسان تهیه کنند.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت:

قطعاتی که در بسته‌بندی رنا به بازار قطعات یدکی خودروهای تجاری عرضه می‌شوند همگی دارای گارانتی ۹ ماهه بوده و مشتریان خودروهای سنگین گروه خودروسازی سایپا در هنگام خرید قطعات یدکی حتما” به بسته‌بندی، آرم و نشان رنا بر روی قطعات یدکی توجه و دقت کنند چون که نصب قطعات غیراصلی، بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار، آسیب‌های جبران ناپذیری را به خودرو وارد خواهد کرد.

مهدی افزود:

به منظور کسب رضایت بیشتر مشتریان و افزایش ضریب اطمینان هنگام خرید قطعه، مشتریان می‌توانند برای اطلاع از اصلی بودن آن، شماره هولوگرام بسته‌بندی قطعه را به سامانه اطلاع‌رسانی ۵۰۰۰۲۳۴۶۱۳۹ پیامک کنند تا بلافاصله از اصالت آن قطعه مطمئن شوند.

وی تاکید کرد:

اهمیت اصالت قطعه موجب مطلوبیت برند قطعات رنا در بازار شده و روز به روز مشتریان از کیفیت قطعات داخل بسته بندی رنا بیشتر آگاه می شوند و قطعات رنا را بر سایر قطعات بازار ترجیح می دهند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/521859_509-1024x683.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/521859_509-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار صنایع خودرو,اخبار صنعت خودرو,صنعت خودرو سازی,قطعه سازان خودروافزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی اخبار خودرو سازان به نقل از 'ایران اکونومیست' ، به نقل از سایپا نیوز؛ محمد حسین مهدی با بیان مطلب فوق از تهیه و توزیع قطعات اصلی توسط شرکت خدمات فنی رنا خبر داد. وی تصریح کرد: حفظ منافع مشتریان و جلوگیری...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی