امکان فروش ۷۵ درصد محصولات گروه ملی فولاد خارج از بورس

امکان فروش 75 درصد محصولات گروه ملی فولاد خارج از بورس

اخبار متالوژی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت خوزستان گفت:

با صدور مجوز از سوی وزارت صمت، ۷۵ درصد تولید کارخانه گروه ملی فولاد ایران خارج از بورس قابل فروش است.

مهرام روانبخش با اشاره به حل بخشی از مشکلات کارخانه گروه ملی فولاد ایران اظهار کرد:

در سفر اخیر دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خوزستان پیگیری‌هایی برای حل مشکلات گروه ملی انجام گرفت تا بتوان مجوز فروش کالاهای تولیدی این کارخانه را خارج از بورس اخذ کرد.

وی افزود:

بر اساس مجوزی که برای شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران صادر شده است، این کارخانه می‌تواند تولید خود را که قبلا به مقدار ۲۵ درصدخارج از بورس به فروش می‌رساند، تا سقف ۷۵ درصد خارج از بورس به فروش برساند.

معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت خوزستان تصریح کرد:

پیش از این کارخانه گروه ملی می‌توانست تنها ۲۵ درصد از تولیدات خود را به صورت آزاد و خارج از بورس به فروش برساند اما اکنون دریافت این مجوز شرایط را برای بهبود فعالیت‌های کارخانه و پرداخت حقوق کارگران آن مهیا کرده است.

وی خاطرنشان کرد:

این امتیاز ویژه که برای کارخانه دریافت شده است در راستای حل مشکل نقدینگی این شرکت رفع و بخشی از مطالبات کارگران آن است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/57783392.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/57783392-150x150.jpgنویسندهمتالورژیاخبار,اخبار صنعت و معدن,فولاد,متالورژیامکان فروش ۷۵ درصد محصولات گروه ملی فولاد خارج از بورس اخبار متالوژی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت خوزستان گفت: با صدور مجوز از سوی وزارت صمت، ۷۵ درصد تولید کارخانه گروه ملی فولاد ایران خارج از بورس قابل فروش است. مهرام روانبخش با اشاره به...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star