ایجاد خط اعتباری برای حل مشکل قطعه سازان خودرو خراسان رضوی

ایجاد خط اعتباری برای حل مشکل قطعه سازان خودرو خراسان رضوی

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری مهر” ، علی رسولیان بعدازظهر شنبه در نشست بررسی مشکلات قطعه سازان مشهد اظهارکرد: خراسان رضوی دارای ۳۵۰ واحد قطعه سازی است که شرایط اقتصادی کشور فعالیت این واحدها را دچار اشکال کرده است.

وی افزود:

ثابت نگه داشتن قیمت خودرو با وجود افزایش هزینه ها و قیمت تمام شده  در کنار مشکل تامین برخی قطعات منجر به کاهش تولید خودرو شده و به همین دلیل شرکت های تولید کننده خودرو و به دنبال آن قطعه سازان  که زنجیره تامین قطعات هستند نیز با مشکل تامین نقدینگی مواجه و روند کاری آنها با اختلال  رو به رو شده است.

مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد:

به منظور حل مشکل واحدهای تولیدی تصمیم گرفته شد خط اعتباری از بانک ملی در قالب خرید دین ایجاد شود و بانک صادرات نیز یک خط اعتباری ۳۰۰ میلیارد تومانی برای قطعه سازانی که با ساپکو کار می کنند و خط اعتباری دیگری از همین بانک برای خرید دین قطعه سازانی که با سازه گستر مرتبط هستند اختصاص خواهد یافت.

رسولیان بیان کرد:

علاوه بر این در راستای حل بخشی از مشکلات قطعه سازام تلاش می کنیم با سهم خرید قطعات توسط ساپکو از واحدهای تولید استان افزایش یابد تا بتوانیم در این شرایط کمکی به تولید داشته باشیم.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/IMG09490830-1.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/IMG09490830-1-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعات خودرو,قطعه سازانایجاد خط اعتباری برای حل مشکل قطعه سازان خودرو خراسان رضوی اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، علی رسولیان بعدازظهر شنبه در نشست بررسی مشکلات قطعه سازان مشهد اظهارکرد: خراسان رضوی دارای ۳۵۰ واحد قطعه سازی است که شرایط اقتصادی کشور فعالیت این واحدها را دچار...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star