بازار لوازم یدکی خودرو در زنجان کمبود دارد

بازار لوازم یدکی خودرو در زنجان کمبود دارد

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی زنجان گفت:

در حال حاضر بازار لوازم یدکی خودرو در زنجان کمبود دارد.

حسین توکلی اظهار کرد:

با توجه به افزایش نرخ ارز، قیمت انواع لوازم یدکی در بازار حداقل سه برابر شده است و اکثر فروشندگان عنوان می‌کنند که کالایی را که امروز می‌فروشند را فردا نمی‌توانند با همان قیمت بخرند و جایگزین کنند.

این مسئول ادامه داد:

به طور حتم در آینده برای تامین قطعات خودروهای وارداتی به مشکل برخواهیم خورد، زیرا علاوه بر اینکه این شرکت‌ها به ما خودرو به صورت مستقیم نمی‌دهند قطعه نیز شامل این تحریم‌ها می‌شود.

از طرف دیگر تولید داخلی قطعات نیز توجیه اقتصادی ندارد، زیرا میزان واردات خودروهای خارجی آن چنان نیست که کسی بخواهد برای تولید قطعات آن سرمایه‌گذاری کند، پس در آینده اگر قطعه‌ای بخواهد وارد کشور شود قیمت آن سه برابر خواهد بود.

وی افزود:

در حال حاضر در شهرستان‌ها تامین لوازم یدکی از پایتخت مشکل است و به سختی تامین لوازم یدکی انجام می‌شود و در حال حاضر در استان با کمبود لوازم یدکی مواجه هستیم که در صورت ادامه این روند موجودی انبارها به پایان می‌رسد.

توکلی به ضرورت همکاری اصناف با مردم در راستای تنظیم بازار اشاره کرد و یادآور شد:

خوشبختانه در این رابطه شاهد تعامل مناسب خریدار با فروشنده هستیم.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/1422263255459_22222.gifhttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/1422263255459_22222-150x150.gifنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعه سازان,قطعه سازان خودروبازار لوازم یدکی خودرو در زنجان کمبود دارد اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی زنجان گفت: در حال حاضر بازار لوازم یدکی خودرو در زنجان کمبود دارد. حسین توکلی اظهار کرد: با توجه به افزایش نرخ ارز، قیمت انواع لوازم یدکی در بازار حداقل...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star