بهره برداری از ۲ طرح صنعتی در استان آذربایجان غربی در سال ۹۶

بهره برداری از 2 طرح صنعتی در استان آذربایجان غربی در سال 96

اخبار صنعت و معدن به نقل از “ایران اکونومیست”، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن برای اجرای طرح سی ان جی سیلندر سراج خوی مبلغ ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو تسهیلات توسط این بانک پرداخت و موجب ایجاد ۸۰ شغل مستقیم شد.
میزان تسهیلات اعطایی به فرش ماشینی چایبار پدیده آذربایجان ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو تسهیلات ارزی و ۶ میلیارد تومان تسهیلات ریالی بوده است که در نتیجه آن برای ۱۵ نفر شغل ایجاد شده است.
گفتنی است در سال های اخیر طرح های کوچک ، متوسط و بزرگ زیادی با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در نقاط مختلف کشورمان به بهره برداری رسیده است.
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/760361_769.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/760361_769-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنبهره برداری از ۲ طرح صنعتی در استان آذربایجان غربی در سال ۹۶ اخبار صنعت و معدن به نقل از 'ایران اکونومیست'، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن برای اجرای طرح سی ان جی سیلندر سراج خوی مبلغ ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو تسهیلات توسط...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star