بومی‌سازی ۳ قطعه لوازم یدکی خودرو در اسفراین

بومی‌سازی ۳ قطعه لوازم یدکی خودرو در اسفراین

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، ۳ قطعه لوازم یدکی خودرو توسط شرکت آذین فورج اسفراین بومی‌سازی می‌شود.

«علیزاده» مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین گفت:

طی تفاهم‌نامه منعقد شده میان جهاد دانشگاهی و این شرکت، مقرر شد تا این شرکت به میزان تولیدات خود ۳ قطعه از لوزام یدکی خودرو را اضافه کند.

وی افزود:

۳ قطعه مذکور تاکنون در داخل کشور ساخته نشده و می‌کوشیم تا با حمایت‌های انجام شده این ۳ قطعه توسط این شرکت بومی‌سازی و تولید شود.

مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین با اشاره به این‌که شرکت آذین فورج یکی از بزرگترین شرکت بخش خصوصی در استان در اسفراین است، ادامه داد:

این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه ۲۰ هزار تن در سال را دارد.

علیزاده خاطرنشان کرد:

این شرکت در راستای بهبود کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان با داشتن ۱۵ خط تولیدی فوج سبک و سنگین، حدود ۶۰ دستگاه تراش، فرز و بورینگ CNC، معمولی، سنگین و نیمه‌سنگین و با تکیه بر دانش فنی، بکارگیری ماشین‌آلات مدرن موفق به دریافت گواهینامه استاندارد شده است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57808283.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57808283-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعات خودرو,قطعه سازانبومی‌سازی ۳ قطعه لوازم یدکی خودرو در اسفراین اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، ۳ قطعه لوازم یدکی خودرو توسط شرکت آذین فورج اسفراین بومی‌سازی می‌شود. «علیزاده» مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین گفت: طی تفاهم‌نامه منعقد شده میان جهاد دانشگاهی و این شرکت، مقرر شد تا این شرکت...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star