تاثیر مواد اولیه ورودی بر کیفیت قطعه سازان

- پایگاه خبری قطعه سازان

اهخبار قطعه سازان به نقل از  پدال نیوز:

نصیری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت : متاسفانه برخی کارگاههای غیر مجاز با استفاده از برخی از ضایعات اقدام به تولید قطعات می کنند و متاسفانه نظارتی نیز در این راستا وجود ندارد.

 

با اشاره به روند روز امدی صنعت قطعه سازی ایران همسو با تولیدات جدید اظهار داشت : بی شک قطعه سازان نیز همپای خودروسازان قادر به تولید قطعات با کیفیت و با گرید بالا هستند .

وی گفت : البته باید زیر ساخت های لازم برای ارتقاء و توسعه تولید قطعه سازان فراهم شود

 


بیشتر بدانید: برترین تولید کنندگان قطعات تهویه و انتقال قدرت خودرو در ایران


 

به گفته وی عدم ایجاد زیر ساخت های تولید ، نشان از نبود سیاست دقیق و منطقی توسعه و ارتقاء کیفی در صنعت قطعه سازی ایران است.

وی تاکید کرد : البته قطعه سازان همواره در ارتقاء کیفیت ، مدیریت و کاهش هزینه ها جلوتر از مجموعه های خودروسازی بودند و تلاش نمودند با کنترل فرایندها این جریان را مدیریت نمایند.

وی تاکید کرد : با اقدام خودروسازان در تولید خودروهایی با برند بین المللی و جهانی و همکاری مشترک با شرکتهای بزرگ ، پیش بینی می شود قطعه سازان بسیار جلوتر از خودروسازان عمل نمایند.

وی در ادامه با توجه به تاثیر جریان تولید خودروسازان بر وضعیت قطعه سازان گفت : بی تردید افزایش تیراژ تولید خودروسازان ، تقویت بنیه مالی شرکتها موجب گردیده تا شرایط بهتری برای قطعه سازان فراهم شود.

این فعال صنعت قطعه سازی خاطر نشان کرد : هم اکنون اوضاع قطعه سازان در مقایسه با سال گذشته شرایط بهتری یافته و با پرداخت بخشی از مطالبات تا حدودی اوضاع نقدینگی شرکتها برای ادامه تولید بهبود یافته است.

نصیری همچنین به نقش موثر مجموعه سازی در صنعت قطعه سازی کشور پرداخت و اظهار داشت : با ایجاد مجموعه سازان بزرگ در صنعت قطعه سازی کشور ضمن اینکه می توان به قیمت رقابتی در تولید دست یافت بلکه در این راستا شاهد حضور پر رنگ قطعه سازان در بازارهای صادراتی خواهیم بود.

وی افزود : بی تردید در این جریان قطعاتی تولید خواهند شد که به لحاظ قیمت و کیفیت قادر به حضور در بازارهای صادراتی خواهند بود.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/فولاد.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/فولاد-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار صنعت خودرو,اخبار قطعه سازان,صنعت خودرو,قطعه سازان خودروتاثیر مواد اولیه ورودی بر کیفیت قطعه سازان اهخبار قطعه سازان به نقل از  پدال نیوز: نصیری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت : متاسفانه برخی کارگاههای غیر مجاز با استفاده از برخی از ضایعات اقدام به تولید قطعات می کنند و متاسفانه نظارتی نیز در این راستا وجود...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی