تدوین بسته‌های حمایتی برای واحدهای صنعتی سیستان و بلوچستان

تدوین بسته‌های حمایتی برای واحدهای صنعتی سیستان و بلوچستان

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:

تدوین بسته‌های حمایتی برای کمک به واحدهای صنعتی و معدنی مناطق کمتر برخوردار این استان متناسب با ظرفیت‌های آنها در اولویت قرار گرفته است.

نادر میرشکار در همایش صنعت و معدن استان افزود:

با توجه به شرایط حاکم بر کشور نقش فعالان اقتصادی پر رنگ تر می‌شود که می‌طلبد از سوی مسئولان مورد توجه بیشتری قرار گیرند.

وی بیان کرد:

برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی استان در گذشته مشکلاتی وجود داشت اما امسال این وضعیت بهبود یافته و منابع برای نقدینگی و بازسازی واحد‌های صنعتی تامین شده است که باید منابع اختصاص یافته به روستاییان و عشایر را هم به آن اضافه کرد.

وی ادامه داد:

عملکرد استان برای جذب منابع مالی و تسهیلات بانکی ضعیف است که باید با جذب بیشتر منابع برای ایجاد اشتغال پایدار گام برداشت، بسته‌ای متناسب با ظرفیت‌های هر یک از شهرستان‌های استان آماده شده است و پس از جمع بندی به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:

همچنین تلاش می‌شود با توجه به توانمندی‌های سیستان و بلوچستان در حوزه صنعت و معدن، از ظرفیت‌های سازمان‌های توسعه‌ای این استان در این رابطه استفاده کرد‌.

وی بیان کرد:

هزار و ۱۵۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری در سیستان و بلوچستان وجود دارد که بیش از ۷۰ درصد آنها فعال هستند‌.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:

از سال گذشته تاکنون حدود ۵۲ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل در استان پرداخت شده است‌.

میرشکار افزود:

امسال نیز شرایط برای پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی سیستان و بلوچستان مهیاست.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/07/57626290.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/07/57626290-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنتدوین بسته‌های حمایتی برای واحدهای صنعتی سیستان و بلوچستان اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تدوین بسته‌های حمایتی برای کمک به واحدهای صنعتی و معدنی مناطق کمتر برخوردار این استان متناسب با ظرفیت‌های آنها در اولویت قرار گرفته...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star