وزارت صنعت هرگونه تصمیم برای گران شدن خودرو داخلی را تکذیب کرد

وزارت صنعت هرگونه تصمیم برای گران شدن خودرو داخلی را تکذیب کرد

اخبار خودرو سازان به نقل از “ایران اکونومیست”، بر اساس اعلام این وزارتخانه، خودداری از گران شدن خودرو نقدی داخلی در شرکت خودرو سازی سایپا، یک تصمیم داخلی بوده است و در یک فرآیند قانونی انجام شده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین هر گونه تصمیمی برای گران شدن خودرو داخلی را رد کرد.
پیشتر «محسن جهرودی» مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از مصرف کنندگان و سیاست های دولت تدبیر و امید، به معاونت فروش و بازاریابی این شرکت دستور داد که قیمت خودرو سراتو افزایش نیابد و قیمت آن به شرایط قبل بازگردد و بنابراین موضوع افزایش قیمت آن در مقطع فعلی اجرا نمی شود.
برپایه این گزارش، اکنون طرح ویژه فروش و تحویل فوری خودروی سراتو آپشنال با قیمت قبلی ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸هزار تومان در نمایندگی های سراسر کشور در جریان است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/543366_502.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/543366_502-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیوزارت صنعت هرگونه تصمیم برای گران شدن خودرو داخلی را تکذیب کرد اخبار خودرو سازان به نقل از 'ایران اکونومیست'، بر اساس اعلام این وزارتخانه، خودداری از گران شدن خودرو نقدی داخلی در شرکت خودرو سازی سایپا، یک تصمیم داخلی بوده است و در یک فرآیند قانونی انجام شده است. وزارت...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی