تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین کم شد

تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین کم شد

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، عرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی به پنج درصد کاهش یافت.

 گمرک ایران از اجرایی شدن کاهش تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی به پنج درصد خبر داد.

مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک در بخشنامه‌ای به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد که براساس تصویب‌نامه هیأت وزیران مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی با چهار ردیف تعرفه پنج درصد تعیین شده است.

لاستیک یکی از اقلامی بود که طی ماه‌های اخیر صادرات آن ممنوع شده بود و به نظر می‌رسد که تقاضا در کشور برای این کالا افزایش یافته و دولت برای تنظیم عرضه و تقاضا اقدام به کاهش تعرفه واردات این کالاها کرده است.

بر اساس این گزارش، پیش از این میزان تعرفه واردات لاستیک خودروهای باری و اتوبوسی ۲۰ درصد بود.

علی معقولی، مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک این کاهش تعرفه را برای اجرا به گمرکات اجرایی سراسر کشور ابلاغ کرده است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/57405874.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/57405874-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنایع خودرو,قطعه سازان,لاستیک خودروتعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین کم شد اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، عرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی به پنج درصد کاهش یافت.  گمرک ایران از اجرایی شدن کاهش تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی به پنج درصد خبر داد. مرکز واردات و امور...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star