شرکت ایران خودرو به تعهدات خود در قبال قطعه‎‌سازان عمل کرده است

شرکت ایران خودرو به تعهدات خود در قبال قطعه‎‌سازان عمل کرده است

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ،  رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت:

مشکلات قطعه‌سازان در حال پیگیری است و در این زمینه شرکت ایران‌خودرو تقریبا به تعهدات خود عمل کرده و مشکلاتی در سایپا وجود دارد که با تغییر مدیرعامل این شرکت این موضوع پیگیری می‌شود.

عزیز اکبریان ، با تاکید بر اینکه شرکت‌های قطعه‌ساز دارای مشکل برای بیان معضلات خود به نمایندگان مجلس مراجعه کنند، اظهار داشت: مشکلات قطعه‌سازان در حال پیگیری است و در این زمینه شرکت ایران خودرو تقریبا به تعهدات خود عمل کرده و مشکلاتی در سایپا وجود دارد که با تغییر مدیرعامل این شرکت این موضوع پیگیری و برطرف می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی در استانداری البرز است، افزود:

بانک‌ها تمکین نمی‌کنند و با توجه به گذشت فصل سوم از سال جاری تنها یک مورد در ستاد تسهیل وام پرداخت شده است که باید این موارد اعلام شود تا نمایندگان مجلس از بانک مرکزی، مدیران عامل بانک‌ها و وزیر اقتصاد در مجلس سئوال کنند.

اکبریان با تاکید بر اینکه در قراردادهای خارجی قطعه‌ساز گنجانده شده که ۲۰، ۴۰ و ۶۰ درصد قطعات داخلی باشد، عنوان کرد:

هم‌اکنون مشکلات عمده در سیستم بانکی است که باید برطرف شود.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه ۲۰ درصد شرکت سایپا دولتی است، تصریح کرد:

مقداری بی‌عدالتی نیز وجود دارد که در همین رابطه قطعه‌سازانی هستند که مطالبات مالی را ظرف ۵ روز و برخی دیگر در مدت ۸ ماه دریافت می‌کنند که این موارد در اختیار وزیر نیز قرار گرفته است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/139412221245304357324324.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/139412221245304357324324-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار خودرو,قطعه سازان خودرو,قطعه سازیشرکت ایران خودرو به تعهدات خود در قبال قطعه‎‌سازان عمل کرده است اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری تسنیم' ،  رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: مشکلات قطعه‌سازان در حال پیگیری است و در این زمینه شرکت ایران‌خودرو تقریبا به تعهدات خود عمل کرده و مشکلاتی در سایپا وجود دارد که...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی