توافق با پژو و رنو برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران

توافق با پژو و رنو برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی از بازدید هیاتی از قطعه‌سازان داخلی از خطوط تولید پژو و رنو در فرانسه و توافق با این شرکتها برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران خبر داد.

آرش محبی‌نژاد، اظهار کرد:

هیاتی از قطعه‌سازان ایرانی اخیرا به فرانسه سفر کرده و در راستای گسترش همکاری‌ها با خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی مذاکره کردند.

وی با بیان اینکه در این سفر از خطوط تولید پژو و رنو به عنوان دو خودروساز مطرح و اصلی فرانسه بازدید شد، خاطرنشان کرد:‌

در این بازدید مذاکراتی نیز با مدیران ارشد این شرکتها صورت گرفته و توافقاتی در راستای داخلی‌سازی محصولات این شرکتها در ایران حاصل شد.

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور ادامه داد:

همچنین از مرکز تحقیقات خودرو و مرکز تست صنایع خودروسازی فرانسه و چند شرکت قطعه‌سازی برتر این کشور نیز بازدید و با مسوولان این شرکتها مذاکره شد.

وی افزود:

در این مذاکرات مقرر شد اقدامات لازم در راستای سرمایه‌گذاری مشترک و انتقال تکنولوژی به ایران از سوی خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی صورت گیرد.

محبی‌نژاد با بیان اینکه خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی توجه ویژه‌ای به صنعت خودرو و قطعه ایران دارند، تصریح کرد:

خوشبختانه خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی استفاده مناسبی از شرایط پسابرجام داشته و حضور پررنگی در صنعت خودروی ایران داشته‌اند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/57478273-2.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/57478273-2-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنعت خودرو,اخبار قطعه سازان,قطعه سازان خودروتوافق با پژو و رنو برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی از بازدید هیاتی از قطعه‌سازان داخلی از خطوط تولید پژو و رنو در فرانسه و توافق با این شرکتها برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران خبر...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی