اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری مهر” ، محمد حسنی اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب ۱۲ هزار و ۲۹۸ فقره حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

وی افزود: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت میزان لاستیک ورودی به استان از طریق نمایندگی های لاستیک صورت می گیرد و این اداره کل براساس ثبت نام رانندگان وسایل نقلیه حمل کالا و مسافر درخواست لاستیک مورد بررسی قرار گرفته است.

حسنی بیان داشت: این تعداد لاستیک ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام افزود: این لاستیک‌ها شامل انواع، سایزها و برندهای مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است.

معاون حمل و نقل گفت :۸۷ درصد سهمیه لاستیک جذب شده و در اختیار رانندگان قرار داده شده است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/07/3168527-1.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/07/3168527-1-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنایع خودرو,تایر,قطعه سازان,قطعه سازان خودرو,لاستیکاخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، محمد حسنی اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب ۱۲ هزار و ۲۹۸ فقره حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است. وی افزود: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star