توزیع ۸۲۰ حلقه لاستیک خودرو در میان رانندگان خراسان‌شمالی

توزیع 820 حلقه لاستیک خودرو در میان رانندگان خراسان‌شمالی

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی از توزیع ۸۲۰ حلقه لاستیک در میان صاحبان خودروهای سنگین در این استان خبر داد.

«سعید سبحانی»  با اشاره به افزایش قیمت لاستیک و لوازم یدکی خودرو طی سال جاری قرار بر این شد تا برای حل مشکل رانندگان در کشور حواله توزیع لاستیک توزیع شود، گفت:

بر همین اساس در این استان نیز مقرر شد تا حواله‌های لاستیک خودرو در میان صاحبان خودروهای سنگین توزیع شود.

وی افزود:

این حواله‌ها در خراسان‌شمالی تحویل انجمن صنفی رانندگان می‌شود و این انجمن‌ها حواله‌ها را در میان صاحبان خودروهای سنگین توزیع می‌کند.

به گفته سبحانی، تا یک ماه گذشته شمار کامیون‌های دارای کارت هوشمند در این استان سه هزار و ۹۱۱ دستگاه بوده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی در پاسخ به این پرسش که شماری از رانندگان بجنوردی نسبت به نحوه توزیع حواله‌های لاستیک از سوی انجمن صنفی گلایه‌مند هستند و آن‌ها بر این امر معتقد هستند که انجمن صنفی در توزیع حواله‌های لاستیک ابتدا از میان آشنایان خود آغاز کرده است؟ گفت:

اگر رانندگان تصور می‌کنند که این موضوع اتفاق افتاده است به این اداره‌کل مراجعه  کرده تا به موضوع رسیدگی شود.

سبحانی تصریح کرد:

اما باید به این موضوع توجه شود که حواله‌های توزیع شده در ابتدا بر اساس مواردی چون این‌که صاحب کامیون بومی استان و عضو انجمن صنفی باشد و از سوی دیگر حواله‌های توزیعی به ترتیب براساس مسافت طی شده توسط کامیون انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:

توزیع حواله‌ها تا زمان ایجاد تعادل در بازار لاستیک ادامه خواهد داشت.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/08/57706367-1.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/08/57706367-1-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعات خودرو,لاستیک خودروتوزیع ۸۲۰ حلقه لاستیک خودرو در میان رانندگان خراسان‌شمالی اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی از توزیع ۸۲۰ حلقه لاستیک در میان صاحبان خودروهای سنگین در این استان خبر داد. «سعید سبحانی»  با اشاره به...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star