تولید بیش از ۳۲۱ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده طی سه ماهه اول سال ۹۶

تولید بیش از 321 هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده طی سه ماهه اول سال 96

اخبار صنعت و معدن به نقل از معدن نیوز :

به گزارش معدن نیوز محمد مرشدزاده؛ مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی با اشاره به میزان عملیات معدنی انجام شده در دو معدن چاه گز و میشدوان گفت: طی سه ماه اول سال ۹۶ حجم کل عملیات معدنی ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۲۷۷ تن می باشد که از این میزان ۲۸۴ هزار و ۲۶۳ تن سنگ آهن استخراج شده است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تولید محصولات دانه بندی در این مجتمع معدنی بیش از برنامه مصوب در حال انجام می باشد به طوری که در خرداد ۹۶ بالغ بر ۱۰۸ هزار و ۳۸۰ تن محصول دانه بندی تولید شده و طی سه ماهه اول سال این میزان تولید به ۳۲۱ هزار و ۳۱۰ تن رسیده است.


بیشتر بدانید : دیسک ترمز چیست ؟


مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی همچنین به فروش محصولات دانه بندی این مجتمع اشاره کرد و گفت: مجموع فروش از دو معدن سنگ آهن چاه گز و میشدوان طی ۳ ماهه اول سال جاری بیش از ۹۵ هزار تن محصولات دانه بندی شده می باشد.

مرشدزاده خاطر نشان کرد: میزان فروش محصولات سنگ آهن دانه بندی شده در خرداد ۹۶ بیش از ۵۵ هزار تن می باشد که این رقم طبق برنامه بوده و فروش این محصولات از طریق بورس و مزایده صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اکتشافات به عمل آمده ذخیره سنگ آهن دو معدن چاه گز و میشدوان بالغ بر ۹۵ میلیون تن می باشد.

گفتنی است مجتمع سنگ آهن میشدوان در فاصله ۳۰ کیلومتری شمال شهرستان بافق در استان یزد واقع شده است.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/20170725094906008.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/20170725094906008-150x150.jpgpartsadminصنعت و معدناخبار معدن,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع متالورژی,زغال سنگ,سنگ آهن,صنعت و معدنتولید بیش از ۳۲۱ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده طی سه ماهه اول سال ۹۶ اخبار صنعت و معدن به نقل از معدن نیوز : به گزارش معدن نیوز محمد مرشدزاده؛ مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی با اشاره به میزان عملیات معدنی انجام شده در دو معدن چاه...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی