رکورد طلایی تولید ۱۰۰ کیلوگرم شمش خالص

100 کیلوگرم شمش خالص

اخبار معدن به نقل از معدن نیوز:

مجتمع طلای موته با تولید ۱۰۰ هزارگرم شمش خالص رکورد طلایی خود را در ۳ ماهه نخست سال جاری به ثبت رساند.

به گزارش معدن نیوز علیرضا طالاری؛ مدیر مجتمع طلای موته با بیان این مطلب گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۹٫۲۵ درصد رشد داشته است، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۶۷ هزارگرم بوده است.

وی در ادامه افزود: راندمان تولید ۹٫۲۰ درصد رشد و زمان توقف ۱۸٫۸۴ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.


بیشتر بدانید : برترین تولید کنندگان قطعات اصلی موتور خودرو در ایران


طالاری خاطر نشان کرد: اکتشافات در معدن چاه خاتون بین دو محدوده شرقی و توسعه در حال انجام است که تقریباً ۶۰۰ متر حفاری به روش کرگیری صورت گرفته که نشان از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد.

مدیر مجتمع طلای موته تصریح کرد؛ در راستای اخذ پروانه بهره برداری معدن دره اشکی اقدامات اولیه انجام شده است و ضمن موافقت محیط زیست استان اصفهان جهت موافقت نهایی به سازمان محیط زیست ارسال و در حال پیگیری می باشد.

گفتنی است مجتمع طلای موته در ۷ کیلومتری شمال غرب روستای موته از توابع شهرستان برخوار و میمه در استان اصفهان واقع است.

 

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/موته.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/موته-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار صنعت و معدن,اخبار معدن,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,طلای موته,مجتمع طلای موته,معدنرکورد طلایی تولید ۱۰۰ کیلوگرم شمش خالص اخبار معدن به نقل از معدن نیوز: مجتمع طلای موته با تولید ۱۰۰ هزارگرم شمش خالص رکورد طلایی خود را در ۳ ماهه نخست سال جاری به ثبت رساند. به گزارش معدن نیوز علیرضا طالاری؛ مدیر مجتمع طلای موته با بیان این مطلب گفت: این...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star