جزئیات ازسرگیری ثبت سفارش واردات خودرو

جزئیات ازسرگیری ثبت سفارش واردات خودرو

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ گفت که وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون از باز شدن ثبت سفارش خودروهای خارجی حداکثر تا آخر هفته جاری خبر داده است.


بیشتر بدانید:برترین تولید کنندگان قطعات جانبی موتور در ایران


ولی‌الله داداشی در توضیح جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ گفت:

به دنبال شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ درباره ممنوعیت ثبت سفارش خودروهای خارجی و به دنبال آن عدم رقابت خودروهای تولید داخل با خارج، وزیر صنعت در کمیسیون اصل ۹۰ حضور پیدا کرد.

وی افزود:

نمایندگان معتقد بودند که به دلیل انحصاری بودن تولیدات داخلی توان رقابت وجود ندارد که این باعث رکود در تولیدات داخلی و حتی کاهش ایمنی خودروها شده است.

به همین دلیل وزیر صنعت گفت که قرار است ثبت سفارش‌های خودروهای خارجی آغاز شود.

داداشی اضافه کرد:

براساس توضیحات وزیر صنعت بعد از باز شدن ثبت سفارش‌ها واردات خودرو از سر گرفته می‌شود و به دنبال آن تولیدات داخلی می‌توانند با خودروهای خارجی رقابت کرده که نتیجه آن را می‌توان در ارتقاء سطح ایمنی خودروها دید.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57599838.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57599838-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیجزئیات ازسرگیری ثبت سفارش واردات خودرو اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ گفت که وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون از باز شدن ثبت سفارش خودروهای خارجی حداکثر تا آخر هفته جاری خبر داده است. بیشتر بدانید:برترین تولید کنندگان قطعات جانبی موتور در ایران ولی‌الله...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی