حضور قدرتمند مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد

حضور قدرتمند مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد

اخبار خودروسازان به نقل از خبر خودرو :

همزمان با برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد، شرکت مدیران خودرو نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا ضمن معرفی تخصصی محصولات خود به بازدیدکنندگان، فعالیت های برندینگ خود را با جدیت بیشتری در سال ۹۶ دنبال کند.

شرکت مدیران خودرو با در اختیار گرفتن کامل سالن بهار در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های بین‌المللی مشهد مقدس با مساحتی بالغ بر ۹۰۰ مترمربع و اجرای دکور رسمی نمایشگاهی خود، سعی در ایجاد فضایی استاندارد برای نمایش و عرضه محصولات خود خواهد داشت. حضور نمایندگان شاخص و برتر شهر مشهد برای ارائه توضیحات لازم در خصوص محصولات، شرایط فروش، ثبت نام تست رانندگی خودرو‌ها قبل از خرید و همچنین پاسخگویی به سوالات فنی و فرآیندهای خدمات پس از فروش از دیگر فعالیت های برند MVM در نمایشگاه مشهد خواهد بود.


بیشتر بدانید :  برترین تولید کنندگان قطعات تهویه و انتقال قدرت خودرو در ایران


 

X33S و X22 به عنوان دو محصول شاخص برند MVM نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا امکان مقایسه و انتخاب آگاهانه این دو خودرو در کنار سایر رقبا برای مشتریان میسر باشد. شرکت مدیران خودرو در سال های اخیر با افزایش کیفیت محصولاتش از رقبای پیشین خود به شدت فاصله گرفته و همچنین با ایجاد شرایط فروش و ارائه تسهیلات مناسب بهترین گزینه های خرید را در اختیار مشتریان قرار داده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با دنبال کردن کانال و وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو از آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد و چگونگی حضور شرکت مدیران خودرو در این نمایشگاه مطلع شوند.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/08/248780.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/08/248780-150x150.jpgpartsadminخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,اخبار صنعت خودرو,پایگاه خبری خودرو سازان,خودرو,خودرو سازی,ماشین سازیحضور قدرتمند مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد اخبار خودروسازان به نقل از خبر خودرو : همزمان با برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد، شرکت مدیران خودرو نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا ضمن معرفی تخصصی محصولات خود به بازدیدکنندگان، فعالیت های برندینگ خود را با جدیت بیشتری در سال...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی