حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند

حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “ایران اکونومیست” ،  به نقل از سایپا نیوز؛ در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت:

تنوع و افزایش کیفیت محصولات گروه سایپا نشان از روند تکاملی این خودرو ساز بزرگ کشور دارد.

وی افزود:

دوران تک محصولی سپری شده و در شرایط حال حاضر خودروسازی موفق است که بتواند در سطوح قیمتی مختلف سهم بیشتری از بازار را در اختیار داشته باشد و گروه سایپا با تولید محصول در دو سطح اقتصادی و لوکس جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان داخلی دارد.


بیشتر بدانید:فهرست قطعات خودرو


استاندار خوزستان گفت:

سایپا در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با یک برنامه ریزی مدون و نظام مند با توسعه و بروز رسانی دانش فنی خود گام جدی برای حضور در بازارهای منطقه ای برداشته است.

وی بیان کرد:

همکاری سایپا با خودرو سازان‌مطرح خارجی با هدف افزایش سهم بازار صادراتی و توانمند سازی صنعت داخلی موجب توسعه و رشد زیرساخت های صنعتی کشور می شود.
شریعتی افزود:

سایپا به عنوان یکی از قطب های بزرگ خودرو سازی کشور در آینده ای نزدیک در عرصه منطقه ای، جایگاه ویژه ای کسب خواهد کرد‌.

وی گفت:

در حال حاضر همکاری و تعامل سازنده گروه سایپا با قطعه سازان‌ بسیار مناسب است و این موضوع اهمیت زیادی دارد چراکه همکاری و ارتباط دو صنعت خودروسازی و قطعه سازی علاوه بر افزایش اشتغال موجب رشد و توسعه صنعت کشور می شود‌.

وی خاطر نشان کرد؛ پرداخت ۴۰۰ میلیاردی طلب قطعه سازان توسط گروه سایپا کار شایسته و بزرگی بوده است که این امر نقش مهمی در رشد کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور خواهد داشت.

وی یادآور شد:

شرکت های قطعه سازی به عنوان تامین کننده قطعه شرکت های مادر نقش مهمی در افزایش کیفیت و رشد صنعت خودرو دارند.

شریعتی گفت:

گروه سایپا به لحاظ تنوع محصول در دو رده سبک و سنگین می تواند نقش مهمی در نوسازی ناوگان شهری و سنگین استان داشته باشد.

وی اظهار کرد:

با توجه به حضور خودرو های اروندی در ناوگان شهری استان مطمئنا محصولات جدید و باکیفیت گروه سایپا از جمله آریو و برلیانس می تواند به عنوان محصولات با کیفیت داخلی شرایط نوسازی ناوگان تاکسیرانی استان خوزستان را تسریع بخشد.

استاندار خوزستان گفت:

محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین گروه سایپا می تواند در استان نفت خیز خوزستان متناسب با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/03/602447_447.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/03/602447_447-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعه ساز,قطعه سازان خودرو,قطعه سازیحمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'ایران اکونومیست' ،  به نقل از سایپا نیوز؛ در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت: تنوع و افزایش کیفیت محصولات گروه سایپا...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی