درآمد ۴۶۵۲ میلیارد تومانی خودرویی دولت در سال ۱۳۹۷

درآمد ۴۶۵۲ میلیارد تومانی خودرویی دولت در سال ۱۳۹۷

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”،  صبح امروز رییس‌جمهوری لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. در این لایحه درآمدهای خودرویی دولت در سال آینده پیش‌بینی شده است.

 در این لایحه پیش‌بینی دولت از میزان درآمدها و هزینه‌های کشور در سال آینده بیان شده که از جمله آن میزان درآمدهای دولت از محل مالیات واردات خودرو، مالیات شماره‌گذاری و همچنین مالیات نقل و انتقال این محصول است.

درآمد واردات خودرو، ۲۲۰۵ میلیارد تومان

در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷، دولت از محل مالیات واردات خودرو میزان ۲۲۰۵ میلیارد تومان درآمد پیش‌بینی کرده است.

درآمد شماره‌گذاری خودرو، ۱۶۸۳ میلیارد تومان

همچنین در این لایحه پیش‌بینی دولت از میزان درآمد از محل مالیات شماره‌گذاری خودرو در سال ۱۳۹۷ برابر با ۱۶۸۳ میلیارد تومان است.

درآمد نقل‌وانتقال خودرو، ۷۶۴ میلیارد تومان

در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ دولت درآمد ۷۶۴ میلیارد تومانی را از محل مالیات نقل و انتقال خودرو پیش‌بینی کرده است.

درآمد ۴۶۵۲ میلیارد تومانی خودرویی دولت در سال ۱۳۹۷

به این ترتیب دولت درآمد ۴۶۵۲ میلیارد تومانی را از محل واردات، شماره‌گذاری و نقل و انتقال خودرو برای سال آینده پیش‌بینی کرده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57301984.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57301984-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,ماشین سازیدرآمد ۴۶۵۲ میلیارد تومانی خودرویی دولت در سال ۱۳۹۷ اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'،  صبح امروز رییس‌جمهوری لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. در این لایحه درآمدهای خودرویی دولت در سال آینده پیش‌بینی شده است.  در این لایحه پیش‌بینی دولت از میزان درآمدها...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی