دریافت ۶۰ میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن هرمزگان

دریافت ۶۰ میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن هرمزگان

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری مهر” ،  خلیل قاسمی بیان داشت:

در سال ۹۷ میزان حقوق دولتی معادن در حال بهره برداری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۶۳ درصدی داشته است.

وی اظهار داشت:

در سال ۹۶ میزان حقوق دولتی دریافتی از معادن استان۳۷ میلیارد ریال بود که در سال جاری به بیش از ۶۰ میلیارد ریال رسید که نسبت به سال گذشته ۶۳ درصد افزایش داشته است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان تصریح کرد:

رعایت موارد ایمنی و فنی ، تعامل با دستگاه های اجرایی مرتبط با امور معادن ، وصول به موقع حقوق دولتی، ادامه مطالعات و عملیات اجرایی اکتشاف مناطق امید بخش، برداشت قانونی و اصولی طبق مجوز های صادره و رعایت ایمنی کارگران شاغل در معادن از جمله اولویت های این سازمان است.

وی در پایان بیان داشت:

استان هرمزگان دارای معادن مختلف شامل انواع مصالح ساختمانی، سنگ تزئینی، معادن غیر فلزی، شامل(خاک سرخ، نمک، پتاس و …) و معادن فلزی مانند ( سنگ آهن، کرومیت، منگنز و … ) است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/2582700.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/2582700-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدن,معدندریافت ۶۰ میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن هرمزگان اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری مهر' ،  خلیل قاسمی بیان داشت: در سال ۹۷ میزان حقوق دولتی معادن در حال بهره برداری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۶۳ درصدی داشته است. وی اظهار داشت: در سال ۹۶ میزان حقوق...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star