رشد ۱۹ درصدی تولید فولاد ایران در مدت ۱۰ ماهه

رشد ۱۹ درصدی تولید فولاد ایران در مدت ۱۰ ماهه

اخبار متالوژی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، طبق گزارش انجمن فولاد جهان (ورلد استیل)، تولید فولاد خام ۶۴ کشور عضو این گروه در اکتبر سال ۲۰۱۸ به ۱۵۶.۶ میلیون تن رسید که ۵.۸ درصد در مقایسه با اکتبر سال ۲۰۱۷ رشد نشان داد.

بر اساس گزارش ورلد استیل، تولید فولاد خام ایران در اکتبر سال ۲۰۱۸ با ۱۰.۶ درصد افزایش نسبت به اکتبر سال ۲۰۱۷، به ۲.۰۷ میلیون تن رسید.

تولید ایران در ۱۰ ماهه سال میلادی جاری، ۲۰.۵۹۰ میلیون تن بود که در مقایسه با ۱۷.۳۰۳ میلیون تن در مدت مشابه سال ۲۰۱۷، به میزان ۱۹ درصد افزایش نشان داد.

در میان سایر تولیدکنندگان، تولید فولاد چین در اکتبر سال ۲۰۱۸ با ۹.۱ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به ۸۲.۶ میلیون تن رسید.

ژاپن ۸.۶ میلیون تن فولاد تولید کرد که ۴.۵ درصد کاهش نسبت به اکتبر سال ۲۰۱۷ داشت.

تولید هند در همین مدت با ۰.۴ درصد افزایش، به ۸.۸ میلیون تن و کره جنوبی با ۳.۵ درصد رشد، به ۶.۲ میلیون تن رسید.

در اتحادیه اروپا، تولید فولاد خام فرانسه در اکتبر، با ۳.۵ درصد کاهش نسبت به اکتبر  سال ۲۰۱۷ به ۱.۳ میلیون تن رسید، اما در همین مدت، تولید ایتالیا با ۱.۱ درصد افزایش، به ۲.۳ میلیون تن رسید.

تولید اسپانیا نیز با ۷.۴ درصد کاهش، ۱.۳ میلیون تن بود.

تولید فولاد خام ترکیه ۴.۳ درصد در اکتبر سال ۲۰۱۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافت و به ۳.۲ میلیون تن رسید .

تولید آمریکا با ۱۰.۵ درصد افزایش، ۷.۶ میلیون تن و تولید اوکراین با ۶.۷ درصد کاهش، ۱.۸ میلیون تن بود.

تولید فولاد خام جهان در ۱۰ ماه سال میلادی جاری ۴.۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/57735888.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/12/57735888-150x150.jpgنویسندهمتالورژیاخبار,اخبار صنعت و معدن,فولاد,متالورژیرشد ۱۹ درصدی تولید فولاد ایران در مدت ۱۰ ماهه اخبار متالوژی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، طبق گزارش انجمن فولاد جهان (ورلد استیل)، تولید فولاد خام ۶۴ کشور عضو این گروه در اکتبر سال ۲۰۱۸ به ۱۵۶.۶ میلیون تن رسید که ۵.۸ درصد در مقایسه با اکتبر سال...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star