رشد ۷۳ درصدی فروش قطعات یدکی سایپا در تیر ماه سال جاری

رشد 73 درصدی فروش قطعات یدکی سایپا در تیر ماه سال جاری

اخبار قطعه سازان به نقل از خبر خودرو :

مدیرعامل سایپایدک از رشد ۷۳ درصدی فروش قطعات یدکی در تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

مهندس علیشاهی اظهار داشت: شرکت سایپایدک در ۴ ماه سپری شده از سال ۹۶ به منظور تدارک، تامین و توزیع قطعات یدکی در سراسر کشور تلاش گسترده‌ای به عمل آورده است. با توجه به اینکه یکی از اهداف اصلی شرکت سایپایدک ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت، سرعت مطلوب و قیمت منصفانه به خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا و همچنین تأمین قطعات یدکی و افزایش سهم بازار این قطعات می‌باشد، در این راستا با برنامه‌ریزی منسجم و عملکرد خوب زنجیره تامین از جمله شرکت‌های سازه گستر و مگاموتور، شاهد رشد میزان فروش در دوره زمانی ۴ ماهه سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ هستیم.


بیشتر بدانید : برترین تولید کنندگان بدنه خودرو در ایران


 

وی با اشاره به اینکه این رشد در نتیجه استفاده از طرح‌های متنوع فروش و بهبود زنجیره تامین بوده است، گفت: در ۴ ماه گذشته میزان فروش قطعات یدکی نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ بیش از ۳۷ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل سایپایدک در بخش دیگری از سخنانش به کاهش زمان متوسط انتظار درخواست تا ارسال قطعه به نمایندگی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: بهبود فرآیندهای نگهداری و ارسال قطعات، تغییر ساختار بازرگانی و انجام فعالیت‌های تخصصی در هر مدیریت، تعامل بهتر با تامین کنندگان و تامین اعتبار برای خرید قطعات با کیفیت موجب کاهش زمان انتظار مشتری برای دریافت قطعه در نمایندگی‌ها شده است که بر این اساس انتظار می‌رود شاهد افزایش رضایت بیش از پیش مشتریان از خدمات پس از فروش باشیم.

وی با بیان اینکه در فصل تابستان و افزایش سفرهای تابستانی حجم درخواست‌ها برای دریافت قطعات یدکی افزایش خواهد یافت، ابراز امیدواری کرد با تلاش کارکنان فعال در بخش‌های مختلف حوزه بازرگانی، اهداف پیش‌بینی شده تا پایان سال ۹۶ محقق شود.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-3-7.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-3-7-150x150.jpgpartsadminقطعه سازان خودرواخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,اخبار صنعت خودرو,اخبار صنعت و معدن,اخبار قطعه سازان,خودرو,خودرو سازیرشد ۷۳ درصدی فروش قطعات یدکی سایپا در تیر ماه سال جاری اخبار قطعه سازان به نقل از خبر خودرو : مدیرعامل سایپایدک از رشد ۷۳ درصدی فروش قطعات یدکی در تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. مهندس علیشاهی اظهار داشت: شرکت سایپایدک در ۴ ماه...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی