رقابت تسلا و نیسان در فروش خودروهای برقی

رقابت تسلا و نیسان در فروش خودروهای برقی

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، طبق گزارشهای منتشر شده، فروش خودروهای برقی ساخت شرکت خودروسازی تسلا در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به ۲۶ هزار و ۱۵۰ دستگاه رسیده است.

 به نقل از وب سایت greencarreports، میزان فروش خودروهای برقی ساخت تسلا نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی  ۲۰۱۶، ۴.۵ درصد رشد و افزایش داشته است.

آمار و ارقام میزان فروش سالانه حاکی از آن است که تسلا در سال جاری میلادی، نزدیک به ۲۵۷ هزار دستگاه خودروی برقی فروخته است که در واقع از رقیب آمریکایی خود یعنی شرکت خودروسازی جنرال موتورز، سبقت گرفته است اما همچنان از رقیب ژاپنی خود یعنی نیسان عقب تر قرار گرفته است.

شرکت خودروسازی تسلا پیش بینی می کند میزان فروش خودروی برقی و الکتریکی مدل تسلا ۳ در سه ماهه چهارم و تا پایان سال جاری میلادی (دسامبر ۲۰۱۷ ) به ۵۰۰۰ دستگاه در هفته برسد.

بزرگترین بازار خرید خودروهای برقی تولید شده در این شرکت آمریکایی، خود کشور ایالات متحده آمریکاست چرا که تاکنون بالغ بر ۵۵ درصد از فروش کل خودروهای تولیدی این شرکت در همین کشور به فروش رسیده است و تسلا در ادامه نیز بر این امر خوشبین و امیدوار است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/57570947.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/10/57570947-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار صنعت خودرو,ماشین سازیرقابت تسلا و نیسان در فروش خودروهای برقی اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، طبق گزارشهای منتشر شده، فروش خودروهای برقی ساخت شرکت خودروسازی تسلا در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به ۲۶ هزار و ۱۵۰ دستگاه رسیده است.  به نقل از وب سایت greencarreports، میزان فروش خودروهای...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی