زندان عاقبت برداشت غیرقانونی سنگ معدن در اسفراین

زندان عاقبت برداشت غیرقانونی سنگ معدن در اسفراین

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست اسفراین گفت:

دو تن از شهروندان اسفراینی که طی سال گذشته اقدام به برداشت سنگ معدن از منطقه حفاظت شده ساریگل کرده بودند پس از مراحل رسیدگی پرونده در دادسرا و دادگاه محکوم به ۸ ماه زندان شدند.

 به نقل از روابط عمومی این اداره‌کل، «رضا حبیبی» اظهار کرد:

با توجه به مراحل رسیدگی پرونده و بازه زمانی برای قطعی شدن رای و اجرای آنان متأسفانه این افراد سودجو و سایر اهالی روستاهای حاشیه هم‌چنان سعی در تخریب منطقه و برداشت غیرقانونی دارند با راهی شدن آنان به زندان به مدت ۸ ماه امید است که درس عبرتی برای سایرین شود.

منطقه ساریگل اسفراین با مساحتی بالغ بر ۲۸۰۰۰ هکتار یکی از غنی‌ترین مناطق محیط‌زیست کشور است که جهت حفظ و حراست آن نیاز به همکاری و همراهی افراد بومی محلی است نه این‌که افراد سودجو مشکلاتی را برای این منطقه و مأموریت‌های شبانه‌روزی محیط‌بانان بوجود آورد.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57776735.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57776735-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدن,معدنزندان عاقبت برداشت غیرقانونی سنگ معدن در اسفراین اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست اسفراین گفت: دو تن از شهروندان اسفراینی که طی سال گذشته اقدام به برداشت سنگ معدن از منطقه حفاظت شده ساریگل کرده بودند پس از مراحل رسیدگی پرونده در...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star