سایپا از گرانی سراتو عقب نشست

سایپا از گرانی سراتو عقب نشست

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، به دنبال انتقادات صورت گرفته از اقدام سایپا در افزایش قیمت تا ۱۴ میلیون تومانی سراتو این شرکت قیمت این محصول را به نرخ‌های سابق بازگرداند.


بیشتر بدانید:بلبرینگ چیست؟


روز گذشته اعلام شد که گروه خودروسازی سایپا در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود، خودروی محصول سراتو را در مدل‌های مختلف تا ۱۴ میلیون تومان گران کرده است به عنوان مثال قیمت سراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک آپشنال از ۱۰۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان به ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

این موضوع برخی انتقادات را به دنبال داشت تا جایی که شرکت سایپا از افزایش قیمت این محصول عقب‌نشینی کرده و اعلام کرد که به دستور مدیرعامل این شرکت نرخ مدل‌های مختلف سراتو به قیمت‌های سابق برگشته و افزایش قیمت لغو شده است.

به این ترتیب مصرف‌کنندگان می‌توانند سراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک آپشنال را به قیمت ۱۰۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان خریداری کنند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57442769.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57442769-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنعت خودرو,صنعت خودرو سازیسایپا از گرانی سراتو عقب نشست اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، به دنبال انتقادات صورت گرفته از اقدام سایپا در افزایش قیمت تا ۱۴ میلیون تومانی سراتو این شرکت قیمت این محصول را به نرخ‌های سابق بازگرداند. بیشتر بدانید:بلبرینگ چیست؟ روز گذشته اعلام شد که گروه خودروسازی سایپا...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی