۹۶/۰۳/۰۳

گزارش پلاتس از سرمایه‌گذاری ایتالیا و آلمان در ساخت تجهیزات فولادی در ایران

پایگاه خبری قطعه سازان

پایگاه خبری قطعه سازان به نقل از “دنیای معدن” ، کارخانه تولید ماشین‌آلات و تجهیزات فولاد‌سازی شرکت دانیلی پرشیا Danieli Persia با حضور محمدرضا نعمت‌‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و مهدی کرباسیان رئیس هیات‌عامل ایمیدرو در اشتهارد واقع در ۸۰ کیلومتری غرب تهران افتتاح شد.

—————————————————-

بیشتر بدانید : فولاد چیست؟

—————————————————-

جیان پترو بندتی( Gianpietro Benedetti)مدیرعامل شرکت دانیلی سال ۲۰۱۴ در کنفرانسی در تهران اعلام کرد این شرکت در نظر دارد به منظور تامین ۴۰درصد از تجهیزات مورد‌نیاز فولاد‌سازی ایران کارخانه‌ای را احداث کند، بنابراین پروژه در سال ۲۰۱۵ آغاز شد.

نعمت‌زاده در مراسم افتتاحیه این کارخانه اظهار کرد:

ایران به دلیل رشد روز افزون تولید فولادسازی در آینده تجهیزات بیشتری نیاز دارد و ما انتظار داریم تولید فولاد از ۱۸ میلیون تن در سال ۱۳۹۵ به ۲۵ میلیون تن تا پایان سال‌جاری افزایش یابد. دانیلی پرشیا تجهیزات مورد‌نیاز پروژه‌هایی همچون فولاد نی‌ریز و پروژه آهن‌اسفنجی در جنوب کشور را فراهم می‌کند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/15475.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/15475-150x150.jpgpartsadminقطعه سازان خودرواخبار,پایگاه خبری قطعه سازان,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع متالورژی,خودرو,صادرات,صنایع مس,قطعات خودرو,قطعه ساز,قطعه سازی,ماشین سازی,معدن,معدن مس۹۶/۰۳/۰۳ گزارش پلاتس از سرمایه‌گذاری ایتالیا و آلمان در ساخت تجهیزات فولادی در ایران پایگاه خبری قطعه سازان به نقل از 'دنیای معدن' ، کارخانه تولید ماشین‌آلات و تجهیزات فولاد‌سازی شرکت دانیلی پرشیا Danieli Persia با حضور محمدرضا نعمت‌‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و مهدی کرباسیان رئیس هیات‌عامل ایمیدرو در...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی