تصویب ۲.۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت ‌و معدن

تصویب ۲.۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت ‌و معدن

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

در دوره کوتاهی که از دولت دوازدهم گذشته است، حدود ۲.۷ میلیارد دلار پروانه سرمایه‌گذاری خارجی تصویب و به سرمایه‌گذاران خارجی در بخش صنعت و معدن ابلاغ شده است.

محمد شریعتمداری اظهار کرد:

از مجموع ۷.۴ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی جذب شده در دولت یازدهم، حدود ۶۴ درصد آن متعلق به بخش صنعت و معدن بوده است.

وی افزود:

در دوره کوتاهی که از دولت دوازدهم گذشته است، حدود ۲.۷ میلیارد دلار پروانه سرمایه‌گذاری خارجی در شورای سرمایه‌گذاری تصویب و به سرمایه‌گذاران خارجی ابلاغ شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد:

منابع مالی و ماشین آلات این حجم از سرمایه‌گذاری‌هایی که قرار است در ایران انجام شود، به تدریج در حال ورود به کشور است تا شاهد سرمایه‌گذاری‌های خارجی در بخش‌های مختلف صنعتی در درون کشور باشیم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد:

یک بخش ویژه برای جلب و حمایت از سرمایه‌گذاران خارجی در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کرده‌ایم تا شاهد ورود و جذب سرمایه‌گذاران خارجی به درون کشور باشیم.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57309160.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57309160-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنتصویب ۲.۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت ‌و معدن اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در دوره کوتاهی که از دولت دوازدهم گذشته است، حدود ۲.۷ میلیارد دلار پروانه سرمایه‌گذاری خارجی تصویب و به سرمایه‌گذاران خارجی در بخش صنعت و...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی