رشد ۳۵ درصدی سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن شهرستان جم

رشد ۳۵ درصدی سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن شهرستان جم

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری مهر” ، اکبر حسینی عصر سه‌شنبه در نشست بررسی موانع و مشکلات طرح‌های تولیدی اظهار داشت:

به منظور حمایت از تولید و اتشغال برنامه‌های خوبی داریم و طرح‌های متنوعی در شهرستان جم اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد:

در هشت ماهه اول سال جاری تعداد هفت جواز تاسیس و یک فقره پروانه بهره‌برداری معدن مخلوط با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۱۴۶.۳۴۱ میلیون ریال با اشتغال‌زایی ۶۳ نفر صادر شده است.

حسینی بیان کرد:

طرح‌های مذکور که بیشتر در حوزه فعالیت ساخت انواع محصولات پلاستیکی، کالاهای بتونی، سیمانی، ساخت سایر محصولات فلزی و تولید انواع محصولات و ظروف پلیمری، مصنوعات چوبی و مبلمان است، به صورت مستمر توسط این اداره پیشرفت فیزیکی و فعالیتشان پایش می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم تاکید کرد:

این طرح‌ها از پیشرفت فیزیکی ۷۰ تا ۹۰ درصدی برخوردارند.

وی ادامه داد:

در نشست‌های بررسی موانع و مشکلات طرح‌های تولیدی با دستگاه‌های ذی‌ربط ابراز امیدواری کرد که همه این طرح‌ها تا پایان سال به مرحله تولید برسد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/2612335.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/2612335-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنرشد ۳۵ درصدی سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن شهرستان جم اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، اکبر حسینی عصر سه‌شنبه در نشست بررسی موانع و مشکلات طرح‌های تولیدی اظهار داشت: به منظور حمایت از تولید و اتشغال برنامه‌های خوبی داریم و طرح‌های متنوعی در شهرستان جم اجرا...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی