صادرات مواد معدنی ۱۵ درصد افزایش یافت

صادرات مواد معدنی 15 درصد افزایش یافت

اخبار صنعت و معدن به نقل از “ایران اکونومیست” ، «جعفر سرقینی»  افزود:
ارزش اقتصادی و مالی این میزان صادرات مواد معدنی حدود پنج میلیارد دلار بوده است.
وی با تاکید بر اینکه تحریم ها تاثیری در کاهش تولید صنایع معدنی کشور نداشته بیان کرد:
فولاد، مس، سنگ آهک و روی از جمله مواد معدنی صادراتی است که به بسیاری از کشورهای واقع در خاورمیانه، اروپا و آفریقا صادر می شود.
سرقینی ادامه داد:
با توجه به شرایط مناسب الیگودرز استان لرستان در حوزه معادن سنگ و آهک، بزودی کارخانه تولید کاغذ از سنگ در این شهرستان راه اندازی می شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت:
بزرگترین کارخانه فروآلیاژ کشور با ۴۰۰ نفر اشتغالزایی در لرستان قرار دارد که توانسته بخش عمده ای از نیازهای کشور را در این حوزه تامین کند.
محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و به همراه هیاتی امروز به منظور بهره برداری و آغاز به کار اجرایی چند طرح صنعتی به لرستان سفر کرده است.
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/767086_686.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/767086_686-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدن,مواد معدنیصادرات مواد معدنی ۱۵ درصد افزایش یافت اخبار صنعت و معدن به نقل از 'ایران اکونومیست' ، «جعفر سرقینی»  افزود: ارزش اقتصادی و مالی این میزان صادرات مواد معدنی حدود پنج میلیارد دلار بوده است. وی با تاکید بر اینکه تحریم ها تاثیری در کاهش تولید صنایع معدنی کشور نداشته بیان کرد: فولاد،...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star