صدور ۴۲۱ جواز تأسیس صنعتی در همدان

صدور 421 جواز تأسیس صنعتی در همدان

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صدور ۴۲۱ جواز تأسیس صنعتی و طرح توسعه در سالجاری خبر داد و گفت:

صدور جواز تأسیس صنعتی نسبت به سال گذشته رشد ۵۸ درصدی دارد.

حمیدرضا متین افزود:

در ۱۰ ماهه امسال ۴۲۱ جواز تأسیس و طرح توسعه در استان همدان صادر شده است در حالیکه در کدت مشابه سال گذشته ۲۶۸ فقره جواز تأسیس صادر شده بود.

وی با بیان اینکه رشد در صدور جوازهای تأسیس صنعتی به علت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی بوده است، ادامه داد:

تا کنون ۳۶ متقاضی دریافت جواز تأسیس در استان همدان وجود دارد که در صورت داشتن شرایط و پیگیری متقاضیان پیش‌بینی می‌شود ۲۸ مجوز تا پایان سال صادر شود.

متین با اشاره به اینکه دولت پول بیشتری تزریق کرده و امکان اخذ تسهیلات را افزایش داده به همین جهت مردم به راه‌اندازی واحدهای تولیدی روی آوردند و رشد خوبی در این زمینه به وجود آمده است، اضافه کرد:

در تمامی زمینه‌های تولیدی متقاضی دریافت مجوز تأسیس وجود داشته از جمله اینکه در صنایع فلزی و غیرفلزی، چوب و مصنوعات چوبی متقاضی زیادی وجود داشته است.

وی با تأکید بر اینکه ۵۴۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود، خاطرنشان کرد:

تا کنون ۴۳۱ میلیارد تومان در بخش رونق تولید به ۲۸۷ واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است و ۹۰ تا ۱۱۰ میلیارد تومان نیز تا پایان سال پرداخت خواهد شد که در مجموع ۵۴۰ میلیارد تومان پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان یادآور شد:

امسال بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک‌های استان تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

وی بیان کرد:

در ۱۰ ماهه امسال ۶۲ فقره پروانه بهره‌برداری ناشی از طرح و توسعه در استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۵۳ فقره بوده رشد ۱۷ درصدی دارد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/03/57376645.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/03/57376645-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنصدور ۴۲۱ جواز تأسیس صنعتی در همدان اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صدور ۴۲۱ جواز تأسیس صنعتی و طرح توسعه در سالجاری خبر داد و گفت: صدور جواز تأسیس صنعتی نسبت به سال گذشته رشد ۵۸ درصدی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی