صنایع انرژی بر در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان هرمزگان احداث می شود

صنایع انرژی بر در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان هرمزگان احداث می شود
اخبار صنعت و معدن به نقل از معدن نیوز:

 به گزارش معدن نیوز محمدرضا نعمت زاده روز سه شنبه در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان افزود: در طرح جامع مصوب منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، برنامه ریزی برای تولید ۱۸ میلیون تن در سال ازجمله انواع محصولات پتروشیمیایی، ۴ میلیون تن محصولات فولادی، ۳ میلیون تن آلومینا و ۶۰۰ هزار تن آلومینیوم به عنوان صنایع اصلی صورت گرفته است.


بیشتر بدانید : برترین تولید کنندگان قطعات تهویه و انتقال قدرت خودرو در ایران


 

وی بیان داشت: همچنین تولید برق به میزان ۴۳۰۰ مگاوات و آب به میزان ۷۵۰ هزار متر مکعب در روز و بندری با ظرفیت بارگیری سالانه ۴۰ میلیون تن انواع کالا به عنوان صنایع پیشتیبان، انجام شده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهارکرد: هم اکنون تمهیدات لازم برای تامین آب به میزان ۳۰ لیتر بر ثانیه و برق به میزان ۴ مگاوات در ساعت برای دوران ساخت و ساز صنایع صورت گرفته و موارد یاد شده هم اکنون در دسترس است.
نعمت زاده یادآورشد: با مشخص شدن برنده مناقصه، عملیات اجرایی بندر پارسیان تا یک ماه آینده نیز آغاز خواهد شد که با پیش بینی های انجام شده، با ساخت ۴ پست اسکله شروع و در نهایت به ۱۹ اسکله افزایش می یابد.
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/20170712094727114.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/20170712094727114-150x150.jpgpartsadminصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت خودرو,اخبار صنعت و معدن,اخبار قطعه سازان,پایگاه خبری قطعه سازان,خبرگزاری صنایعصنایع انرژی بر در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان هرمزگان احداث می شود اخبار صنعت و معدن به نقل از معدن نیوز:  به گزارش معدن نیوز محمدرضا نعمت زاده روز سه شنبه در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان افزود: در طرح جامع مصوب منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی