ضرورت توسعه قطعه سازی و خودروسازی در کرمانشاه

ضرورت توسعه قطعه سازی و خودروسازی در کرمانشاه

اخبار قطعه سازان به نقل از معدن نیوز :

به گزارش خبرخودرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر توسعه صنعت قطعه سازی و خودرو سازی در استان کرمانشاه گفت: در دو فصل سال گذشته رشد صنعت کشور بیش از ۱۰ درصد شد.

مهندس محمدرضا نعمت زاده پس از افتتاح طرح توسعه شرکت قطعات خودرو مارپیچ باختر در شهرک صنعتی کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه شهرک‌های صنعتی بستر لازم را برای سرمایه گذاری فراهم می کنند، اظهار کرد: هدف اصلی ما سرمایه گذاری بخش خصوصی و صنعتگران در شهرک های صنعتی است که برای رسیدن به این هدف باید زیرساخت‌های لازم فراهم شود و برای بیش از ۷۵۰ شهرک صنعتی در کشور بسترسازی مناسب صورت گیرد.


بیشتر بدانید : کاربرد آلومینیوم در صنعت


 

وی با اشاره به قدیمی بودن شهرک صنعتی کرمانشاه که مورد بازدید قرار گرفت، گفت: این شهرک زیر پوشش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نیست و توسط صنعتگران به صورت خودگردان و هیأت امنایی اداره می شود.

مهندس نعمت زاده واحدهای مورد بازدید و افتتاح امروز را بیشتر در حوزه تولید قطعات خودرو دانست و افزود: شرکت قطعات خودرو مارپیچ باختر از یک تراشکاری ساده شروع کرد و امروز جعبه فرمان خودرو را تولید می کند . همچنین یک واحد را در بخش خودرو سازی داریم که فاز اولش افتتاح می شود و فاز بعدی آن نیز تمامی مراحل ساخت خودرو را دربرمی گیرد که قطعه سازی می تواند به این واحد کمک شایانی کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر توسعه صنعت قطعه ساز ی و خودرو سازی در استان کرمانشاه گفت: یکی از برنامه های ما از شروع دولت بررسی مشکلات واحدهای متوقف بود که تعداد زیادی فعال شدند و دو فصل سال گذشته رشد صنعت بیش از ۱۰ درصد شد که در سه ماهه اول امسال هم رشد خوبی را پیش بینی می کنیم. همچنین در قالب طرح رونق تولید برای واحدهای کوچک و متوسط  کارهای قابل توجهی انجام گرفت.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-5-2.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-5-2-150x150.jpgpartsadminقطعه سازان خودرواخبار قطعه سازان,پایگاه خبری قطعه سازان,قطعه ساز,قطعه سازان,قطعه سازان خودرو,قطعه سازیضرورت توسعه قطعه سازی و خودروسازی در کرمانشاه اخبار قطعه سازان به نقل از معدن نیوز : به گزارش خبرخودرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر توسعه صنعت قطعه سازی و خودرو سازی در استان کرمانشاه گفت: در دو فصل سال گذشته رشد صنعت کشور بیش از ۱۰ درصد...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی