طرح فولادسازی سفید دشت به پیشرفت ۶۳ درصدی رسید

طرح فولادسازی سفید دشت به پیشرفت 63 درصدی رسید

اخبار متالوژی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، مدیرتکنولوژی و توسعه کارخانه فولاد سفید دشت گفت:

ساخت طرح فولاد سازی سفید دشت چهارمحال و بختیاری با ۶۳درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

 رامین لطفی اظهار کرد:

پروژه فولاد سازی سفید دشت با ۶۳ درصد پیشزفت فیزیکی به عنوان پیشتاز پروژه‎‌های فولاد سازی در بین مجموعه طرح‌های فولادی هفت‌گانه کشور قرار گرفته است.

وی افزود:

پیش‌بینی می‌شود با توجه به روند اجرایی مطلوب این پروژه تا اواخر امسال(۱۳۹۷) تکمیل و راه اندازی شود.

لطفی ادامه داد:

این مجتمع در سه فاز شامل ساخت واحد احیا مســتقیم، واحد فولادسازی و واحد زیرساخت و جنبی و پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

وی گفت:

فــاز نخست (واحــد احیا مســتقیم) بــه عنوان نخستین طرح از مجموع هفت طرح فولاد استانی کشور در آبان‌ماه سال گذشته به بهره برداری رسید و فــاز دوم این مجتمع (واحد فولادســازی) پس از وقفه چندساله، با حمایت فولاد مبارکه پس از بهره‌برداری واحد احیای مستقیم آغاز شد.

لطفی اضافه کرد:

فــاز ســوم این شرکت شامل ایجاد واحد زیرســاخت، جنبی و پشــتیبانی این شــرکت اســت که وظیفه تأمین زیرســاخت‌های موردنیاز و احداث ســاختمان‌های جنبی موردنیاز واحد احیا و فولادسازی را بر عهده دارد. مدیرتکنولوژی و توسعه کارخانه فولاد سفید دشت با اشاره به استفاده بهینه از آب در شرکت فولاد سفیددشــت، گفت:

برنامه‌‎ریزی برای ساخت تصفیه‌خانه پساب صنعتی و بهداشتی و استفاده از آن به جای اســتفاده از منابع آب شــرب یکی از اقدامات اجرایی برای کمک به منابع آب کشــور است.

لطفی خاطرنشان کرد:

در عملیــات ســاخت فاز دوم (واحد فولادسازی)، حدود ۲۵۰ نفر مشغول کار هستند و پس از راه اندازی نیز برای ۳۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/04/57434111.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/04/57434111-150x150.jpgنویسندهمتالورژیاخبار,اخبار صنعت و معدن,فولاد,متالورژیطرح فولادسازی سفید دشت به پیشرفت ۶۳ درصدی رسید اخبار متالوژی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، مدیرتکنولوژی و توسعه کارخانه فولاد سفید دشت گفت: ساخت طرح فولاد سازی سفید دشت چهارمحال و بختیاری با ۶۳درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.  رامین لطفی اظهار کرد: پروژه فولاد سازی سفید دشت با ۶۳...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star