۶۰ میلیون خودرو سالانه از محورهای استان قم عبور می‌کنند

۶۰ میلیون خودرو سالانه از محورهای استان قم عبور می‌کنند

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ، ابوالفضل جمالی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ارتقا ایمنی کمربند امام علی(ع) اظهار داشت:

طرح ارتقای ایمنی کمربندی امام علی(ع) با توجه به حجم بالای تردد و وقوع تصادفات بسیار بااعتباری بالغ‌بر ۴۴ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه مراسم آغاز این طرح با حضور استاندار قم برگزار شده است، افزود:

در این طرح نصب حفاظ‌های بتنی(نیوجرسی‌های مفصلی) به طول شش کیلومتر در حدفاصل میدان خرمشهر به سمت فلکه ۷۲ تن به اجرا در می‌آید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم با تأکید بر اینکه منابع مالی این طرح از اعتبارات استانی تأمین می‌شود، ابراز کرد:

این مسیر از میدان خرمشهر تا میدان ۷۲ تن به طول ۱۲ کیلومتر بوده که به‌صورت مشارکتی توسط شهرداری قم به انجام می‌رسد، به‌طوری‌که ۶ کیلومتر توسط اداره کل راهداری و ۶ کیلومتر توسط شهرداری صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح زمستانه راهداری استان عنوان کرد:

۸ راهدارخانه استان با ۹۴ نیرو با ۱۱۰ دستگاه نمک‌پاش و دستگاه‌های سنگین برف‌روبی و نمک‌پاشی در این طرح تجهیز و آماده‌شده‌اند.

جمالی با تأکید بر تردد سالانه ۶۰ میلیون خودرو در سطح راه‌های استان تصریح کرد:

با مطالعات انجام‌شده ۶۶ نقطه حادثه‌خیز در استان قم وجود دارد که متأسفانه تنها این نقاط شناسایی‌شده و هنوز اقدام خاصی برای ایمن‌سازی این نقاط صورت نگرفته است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/1396081319111878812413444.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/1396081319111878812413444-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازی۶۰ میلیون خودرو سالانه از محورهای استان قم عبور می‌کنند اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری تسنیم' ، ابوالفضل جمالی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ارتقا ایمنی کمربند امام علی(ع) اظهار داشت: طرح ارتقای ایمنی کمربندی امام علی(ع) با توجه به حجم بالای تردد و وقوع تصادفات بسیار بااعتباری...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی