عرضه ۱۶۰ هزار تُن ورق فولادی در تالار نقره‌ای

عرضه ۱۶۰ هزار تُن ورق فولادی در تالار نقره‌ای

اخبار متالوژی به نقل از “ایران اکونومیست” ، ۳۰ هزار تن شمش بلوم، ۴۳ هزار و ۹۲۰ تن سبد میلگرد و ۲۵ هزار تن تیرآهن از دیگر محصولات فولادی است که امروز در این تالار عرضه می شود.

علاوه براین، ۳ هزار تن شمش هزار پوندی و ۵۰۰ تن بیلت آلومینیوم شرکت ایرالکو و ۶ کیلوگرم شمش طلای معدن زرشوران نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

براساس این گزارش، ۱۳۸ هزار و ۷۹۰ تن قیر، وکیوم باتوم و مواد پلیمری نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

همچنین تالار محصولات کشاورزی بورس کالا نیز در این روز شاهد عرضه ۷ هزار و ۲۰۰ تن گندم خوراکی، ۲ هزار و ۲۰۰ تن کلزا، یک هزار و ۱۰۰ تن شکر، ۷ تن و ۵۰۰ کیلوگرم سبد زعفران و  یک تن زعفران رشته ای درجه یک است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/756998_419.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/756998_419-150x150.jpgنویسندهمتالورژیعرضه ۱۶۰ هزار تُن ورق فولادی در تالار نقره‌ای اخبار متالوژی به نقل از 'ایران اکونومیست' ، ۳۰ هزار تن شمش بلوم، ۴۳ هزار و ۹۲۰ تن سبد میلگرد و ۲۵ هزار تن تیرآهن از دیگر محصولات فولادی است که امروز در این تالار عرضه می شود. علاوه براین، ۳ هزار...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star