۹۶/۰۲/۲۵

عملیات امداد و نجات در معدن آزادشهر به اتمام رسید

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با خارج شدن آخرین پیکر از معدنچیان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر، صبح امروز، پایان عملیات امداد و نجات اعلام شد. به گزارش معدن نیوز صادقعلی مقدم ساعتی قبل در گفتگو با این پایگاه خبری افزود: شامگاه گذشته (شنبه 23 اردیبهشت) عملیات پاکسازی معدن به اتمام رسید و صبح امروز نیز پایان عملیات امداد و نجات اعلام شد. وی اظهار کرد: با پایان یافتن عملیات امداد و نجات، معدن آزادشهر به دستگاه های متولی یعنی صنعت، معدن تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اقدامات بعدی تحویل داده شد. مقدم با اشاره به 43 پیکر معدنچیان جان باخته در این حادثه از احراز هویت همه جانباختگان خبر داد و گفت: همه پیکرها به خانواده ها تحویل شده است. مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان در پایان با تسلیت مجدد این واقعه ناگوار به مردم استان و خانواده های داغدیده از همه دستگاههایی که در این مدت در کار امداد رسانی همکاری داشتند قدردانی کرد.

پایگاه خبری قطعه سازان   به نقل از معدن نیوز مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با خارج شدن آخرین پیکر از معدنچیان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر، صبح امروز، پایان عملیات امداد و نجات اعلام شد.
به گزارش معدن نیوز صادقعلی مقدم ساعتی قبل در گفتگو با این پایگاه خبری افزود: شامگاه گذشته (شنبه ۲۳ اردیبهشت) عملیات پاکسازی معدن به اتمام رسید و صبح امروز نیز پایان عملیات امداد و نجات اعلام شد.
وی اظهار کرد: با پایان یافتن عملیات امداد و نجات، معدن آزادشهر به دستگاه های متولی یعنی صنعت، معدن تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اقدامات بعدی تحویل داده شد.
مقدم با اشاره به ۴۳ پیکر معدنچیان جان باخته در این حادثه از احراز هویت همه جانباختگان خبر داد و گفت: همه پیکرها به خانواده ها تحویل شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان در پایان با تسلیت مجدد این واقعه ناگوار به مردم استان و خانواده های داغدیده از همه دستگاههایی که در این مدت در کار امداد رسانی همکاری داشتند قدردانی کرد.

 

منبع: معدن نیوز

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/ازادشهر.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/05/ازادشهر-150x150.jpgpartsadminصنعت و معدنزغال سنگ,معدن,معدن زغال سنگ۹۶/۰۲/۲۵ عملیات امداد و نجات در معدن آزادشهر به اتمام رسید پایگاه خبری قطعه سازان   به نقل از معدن نیوز مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با خارج شدن آخرین پیکر از معدنچیان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر، صبح امروز، پایان عملیات امداد و نجات اعلام شد. به گزارش معدن نیوز...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی