قطعات خودرو صدرنشین اقلام وارداتی به ایران

قطعات خودرو صدرنشین اقلام وارداتی به ایران

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “ایران اکونومیست” ، بررسی آمارهای شش ماهه گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد عمده‌ترین کالای وارداتی به ایران قطعات خودرو است که ارزشی برابر با ۹۷۸ میلیون دلار در این دوره زمانی را از آن خود کرده است.

دومین کالای مهمی که در این دوره زمانی وارد ایران شده ، برنج است.

در نیمه اول سال جاری ۹۶۴ میلیون دلار وارد ایران شد که سهم ارزشی این کالا نیز ۴٫۳۵ درصد تلقی می شود.

ذرت دامی و لوبیای سویا نیز سومین و چهارمین کالای عمده وارداتی در فهرست واردات کالا به کشور هستند.

میزان واردات ذرت دامی و لوبیای سویا به ترتیب ۹۶۱ میلیون دلار و ۷۰۵ میلیون دلار است.

الکترود ذغالی برای کوره‌ها نیز پنجمین کالایی است که در نیمه اول سال عنوان عمده ترین‌ها در میان اقلام وارداتی را از آن خود کرده است.

میزان واردات الکترود ذغالی برای کوره ها ۲۷۸ میلیون دلار بوده است.

از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریور سال جاری ۲۲ میلیار و ۱۸۲ میلیون دلار کالا وارد کشور شد که این رقم از لحاظ ارزشی کاهشی برابر با ۱۱٫۹ درصد و از لحاظ وزنی کاهشی برابر با ۹٫۳۰ درصد را نشان می دهد.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/10/782501_162.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/10/782501_162-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعه سازان,قطعه سازیقطعات خودرو صدرنشین اقلام وارداتی به ایران اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'ایران اکونومیست' ، بررسی آمارهای شش ماهه گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد عمده‌ترین کالای وارداتی به ایران قطعات خودرو است که ارزشی برابر با ۹۷۸ میلیون دلار در این دوره زمانی را از آن خود...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star