لاستیک در لرستان تولید می‌شود؟

لاستیک در لرستان تولید می‌شود؟

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بر لزوم آسیب‌شناسی مشکلات موجود در بازار تاکید کرد.

 گودرز امیری در جلسه ستاد تنظیم بازار که در استانداری برگزار شد، موج روانی در بازار را دلیل ایجاد التهاب و افزایش قیمت‌ها عنوان کرد و افزود:

آنچه امروز برای ما اهمیت دارد مشکلات موجود در بازار و راه‌کارهای ارائه شده در راستای رفع آنها است.

وی ادامه داد:

باید با همکاری و هماهنگی یکدیگر بتوانیم به راه‌کارهایی برای تامین کالاهای اساسی مردم، نحوه توزیع، جلوگیری از احتکار و فساد در بازار دست یابیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اظهار کرد:

در کنار برخورد با متخلفین، آسیب‌شناسی مشکلات موجود در بازار از مهمترین وظایف بازرسی است.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا و تنظیم بازار گفت:

کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز و مرغ منجمد باید بر اساس نیاز مناطق توزیع شود.

امیری بیان کرد:

برای توزیع خرد کالاهای اساسی در سطح شهرستان‌ها با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی فروشگاه‌ها مشخص شوند تا با اطلاع رسانی و قیمت اعلام شده به مردم خدمات رسانی کنند.

وی افزود:

گوشت وارداتی از لحاظ سلامت و شرعی بودن مشکلی ندارد چراکه با نظارت جمهوری اسلامی ایران ذبح می‌شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به برخی مشکلات که در بحث حمل و نقل طی چند روز گذشته به وجود آمده بود، تصریح کرد:

با عواملی که باعث ایجاد اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای می شوند برخورد جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه توزیع لاستیک بین کامیون‌داران بر اساس نیاز و تقاضا انجام شده است، گفت:

همچنین هماهنگی‌های لازم در تامین لاستیک و چگونگی توزیع این کالا انجام گرفته است.

امیری افزود:

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با توجه به نظارت خود بر اساس پیمایش شش ماهه اول سال جاری لاستیک به کامیون‌داران اختصاص خواهد داد.

لازم به توضیح است که در پایان جلسه قرار شد به پیشنهاد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، سازمان صمت تولید لاستیک را از طریق صنایع دفاع در لرستان پیگیری کند.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/10/57754255.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/10/57754255-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعات خودرو,قطعه سازان,لاستیکلاستیک در لرستان تولید می‌شود؟ اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بر لزوم آسیب‌شناسی مشکلات موجود در بازار تاکید کرد.  گودرز امیری در جلسه ستاد تنظیم بازار که در استانداری برگزار شد، موج روانی در بازار را دلیل...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star