لیست قطعه سازان ایران

(VIP)

۱) بهسازان کاوش تهران 

 شرکت بهسازان کاوش تهران با هدف ایجاد واحد قالب سازی و قطعه سازی  در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید ودر زمینه های طراحی و ساخت قالب، طراحی و ساخت فیکسچر و پنل گیج ،پرس کاری ،فرم دهی لوله وفرم دهی  قطعات مفتولی ، فعالیت خود را گسترش داد ودر حال حاضردر ۴۰کیلومتری غرب  تهران با زیربنای حدود ۴۰۰۰ متر مربع برای شرکت های خودروساز و خدمات پس از فروش قطعه تولید میکند.
 این شرکت در سال ۱۳۸۲ موفق به کسب ISO/TS16949-2000 ودر سال ۱۳۹۰ موفق به کسب EN-ISO2008    گردید وضمن داشتن واحد تضمین کیفیت جهت حفظ سیستم مدیریت کیفیت ،با ایجاد واحد کنترل کیفی کارآمد و توانمند ،ضمن کنترل محصولات در کلیه مراحل و فرآیندها ی تولید ،تمامی تولیدات را با نقشه های کنترلی و دستورالعمل های مربوطه کنترل و بازرسی مینمایند.

لیست قطعه سازان

 

۲) بهینه تکنیک 

شرکت صنعتی بهینه تکنیک زیر مجموعه گروه صنعتی بهینه تکنیک، پولادگر و مبنا بوده که آغاز فعالیت آن با نام شرکت صنعتی پولادگر در حوزه ساخت انواع قالبهای صنعتی و تولید قطعات لوازم خانگی در سال ۱۳۶۱  در زمینی به مساحت حدود ۳ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۵۰۰ متر مربع، بوده است.

با پیشرفت صنایع خودروسازی و قطعه سازی در ایران و عزم به داخلی سازی قطعات خودرو، و احساس نیاز به توسعه، در سال ۱۳۷۷ شرکت صنعتی بهینه تکنیک در زمینی به مساحت حدود ۱۲هزار متر مربع و زیر بنای حدود ۷هزار متر مربع در زمینه پرسکاری و مونتاژ قطعات فلزی بدنه خودرو با مالکیت مشترک سهامداران، آغاز به فعالیت نمود.

با افزایش تولید خودرو در ایران، در جهت افزایش ظرفیت تولید، مجموعه سازان به نوین آریا (مبنا) نیز در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۱۰هزار متر مربع و زیر بنای ۳هزار متر مربع جهت فعالیت در زمینه پرسکاری و برشکاری تاسیس گردید.

لیست قطعه سازان

 


دیگر قطعه سازان

  • پرچ ساز  –  تلفن : ۸۸۷۶۰۴۳۰ (۰۲۱)
  • ایران قطعه –  تلفن: ۴۶۸۲۲۸۱۱ (۰۲۱)
  • گروه صنعتی اتحاد – تلفن : ۴۴۹۸۳۲۲۳ (۰۲۱)

 

 

قطعه سازان محترم

برای ثبت نام شرکت شما، می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir  مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید.

عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸۸ تماس حاصل نمایند.

در لیست بالا تمامی فعالان قطعه سازان  قرار می گیرند.

 

——————————————————————————

مقالات مرتبط

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star