اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور مسوولان دولتی و فعالان بخش خصوصی ساعاتی پیش آغاز شد.

با توجه به نامگذاری دهم تیرماه با عنوان “روز ملی صنعت و معدن”، مراسم مربوط به این روز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر امور خارجه، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالان بخش خصوصی از صبح امروز در سالن اجلاس سران آغاز شده است.

در ادامه وزرای علوم و دفاع نیز در این مراسم حضور یافتند.

بهره‌مندی برگزیدگان روز ملی صنعت و معدن از خدمات اداری و پشتیبانی وزارت صمت

رئیس ستاد بزرگداشت مراسم روز ملی صنعت و معدن در آغاز این مراسم گفت: برگزیدگان روز ملی صنعت و معدن از خدمات اداری و پشتیبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برخوردار می‌شوند.

محمدرضا فیاض با بیان این مطلب افزود: هدف از اعلام روز ۱۰ تیر به عنوان روز بزرگداشت صنعت و معدن، فراهم آوردن فرصتی برای قدردانی از فعالان تولید بوده است.

تجلیل از برگزیدگان با حضور وزرای صمت و امور خارجه

در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن که با حضور وزرای صمت و امور خارجه و فعالان بخش خصوصی برگزار شد، پیشکسوت معدنی، بانوی صنعتگر و صنعتگر جوان به همراه ۲۸ فعال برگزیده مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این بخش همچنین ۲۸ تولیدکننده و صنعتگر و معدنکار برگزیده که بهترین عملکرد را از لحاظ شاخص‌های ارزیابی در سال ۱۳۹۷ داشته‌اند، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

این ۲۸ برگزیده از استان‌های مختلف سراسر کشور بوده‌اند.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/07/57901830.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/07/57901830-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدنقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدناخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور مسوولان دولتی و فعالان بخش خصوصی ساعاتی پیش آغاز شد. با توجه به نامگذاری دهم تیرماه با عنوان 'روز ملی صنعت و معدن'، مراسم مربوط به این روز با حضور...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star