هشدار به قطعه سازان درباره دور ماندن از استانداردهای جهانی

 هشدار به قطعه سازان درباره دور ماندن از استانداردهای جهانی

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری مهر”، به نقل از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، منصور معظمی در دیدار با اعضای انجمن صنایع همگن قطعه ‌سازان گفت:

ادغام قطعه سازان به منزله از بین رفتن نیست، بلکه هدف از این موضوع، هم افزایی و ارتقا این صنعت است.

وی تاکید کرد:

اگر در ادغام قطعه سازان نتوانیم به طور سیستماتیک با مسئله برخورد کنیم، نمی توانیم موانع و مشکلات این صنعت را مرتفع کنیم و راه بزرگ شدن، داشتن مزیت رقابتی است.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت یادآور شد:

ما در این صنعت ، دو راهکار پیش رو داریم .

در وهله اول اینکه به این وضع کما فی السابق ادامه دهیم یا اینکه دانش فنی در این زمینه را شناسایی کرده و به صاحبان برند متصل شویم.

به گفته معظمی، ما نیازمند سند راهبردی و استراتژی های کاربردی در این صنعت هستیم که در مرحله اول بتواند راهگشای مسائل کنونی باشد و در برنامه های میان مدت و بلند مدت به ارتقا و صادرات جهانی این صنعت کمک کند.

در این جلسه ، بهزاد اعتمادی معاون توسعه حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطرنشان کرد:

قطعه سازان باید به تحولات بازار توجه داشته باشند و به ارتقا و رقابت پذیر بودن در سطح جهانی فکر کنند و اگر نتوانند خود را همپای این تحولات کنند ناچار به کناره گیری خواهند بود.

آرش محبی نژاد دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازان هم تصریح کرد:

صنعت قطعه سازی برای همپایی با استاندارهای جهانی ، ‌رفع نیاز خودروسازی، ‌داشتن دانش فنی و زیر ساخت های خود نیازمند توجه و سرمایه گذاری است.

 

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/01/2662831.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/01/2662831-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعه سازان,قطعه سازان خودروهشدار به قطعه سازان درباره دور ماندن از استانداردهای جهانی اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری مهر'، به نقل از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، منصور معظمی در دیدار با اعضای انجمن صنایع همگن قطعه ‌سازان گفت: ادغام قطعه سازان به منزله از بین رفتن نیست، بلکه هدف...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی