وانت بار تمام برقی برای اولین بار در جهان تولید می‌شود

وانت بار تمام برقی برای اولین بار در جهان تولید می‌شود

اخبار خودرو سازان به نقل از “ایران اکونومیست” ، به نقل از شینهوا، «الن ماسک» مدیر عامل تسلا، شرکت خودرو ساز آمریکایی و تولید کننده باتری های برقی گفت:

بزودی اتومبیل های وانت بار تمام برقی را روانه بازار می کنیم و انتظار می رود در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی این خودروها به تولید برسند.


بیشتر بدانید:ساختار بدنه خودرو


وی گفت:

قول می دهم که بلافاصله بعد از تولید خودروی شاسی بلند برقی مدل Y، وانت بار تمام برقی را تولید خواهیم کرد و این موضوع تقریبا ۵ سال است که در ذهن من است.

ساخت وانت بار تمام برقی توسط شرکت خودروساز تسلا، این کمپانی را تبدیل به نخستین خودروساز تولید کننده وانت بار برقی جهان می کند و رقابت تسلا را با برندهای «بی ام و» و «تویوتا» که دارای موتور احتراق داخلی سنتی هستند را جذاب تر می کند.

مدیر عامل تسلا در پیام توئیتری گفت:

وانت بار های تمام برقی ما احتمالا کمی از پُرفروش ترین وانت بار حاضر جهان یعنی فورد F۱۵۰ بزرگتر باشند؛ ضمن اینکه ممکن است از ویژگی منحصر به فردی برخوردار باشند؛ البته وی از دادن جزییات بیشتر خودداری کرد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/546547_632.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/546547_632-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیوانت بار تمام برقی برای اولین بار در جهان تولید می‌شود اخبار خودرو سازان به نقل از 'ایران اکونومیست' ، به نقل از شینهوا، «الن ماسک» مدیر عامل تسلا، شرکت خودرو ساز آمریکایی و تولید کننده باتری های برقی گفت: بزودی اتومبیل های وانت بار تمام برقی را روانه بازار می...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی