واکنش بازار خودروهای وارداتی به گرانی دلار/ بازار سوت‌وکور شد

واکنش بازار خودروهای وارداتی به گرانی دلار

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ،  بازار امروز خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار  سوت‌وکور شده است و عمده فروشندگان به‌دلیل تغییرات لحظه‌ای قیمت دلار دست از فروش برداشته و منتظر ثابت شدن قیمت‌ها هستند.

البته آن دست از واردکنندگانی که در طول چند ماه اخیر به‌بهانه‌های مختلف قیمت محصولات خود را افزایش داده بودند از طریق واسطه‌ها به‌صورت محدود خودروهایی را برای کنترل قیمت‌ها و عدم کاهش آنها در بازار به‌فروش می‌رسانند.

البته مردم هم در این آشفته‌بازار بدون اطلاع از قیمت‌ها در طرح‌های فروش شرکت کرده و فقط جیب واردکنندگان را پر می‌کنند زیرا شرکت‌ها هیچ تعهدی نسبت به تحویل خودرو آن‌هم در زمان مقرر ندارند و فقط از طریق این طرح‌ها نقدینگی خود را تأمین می‌کنند.

در بازار امروز خودروهای وارداتی توسان بدون گارانتی با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان و با گارانتی ۲۶۰ میلیون تومان، سانتافه ۳۱۴ میلیون تومان، سوناتا ۲۱۷ میلیون تومان، سراتو ۱۹۴ میلیون تومان، النترا ۱۹۳ میلیون تومان و رافور ۳۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

علاوه بر اتفاقات بازار خودروهای وارداتی که هر کس به‌دنبال سود و افزایش قیمت محصولات است در بخش خودروهای داخلی امروز شاهد تغییرات قیمتی در انواع خودرو نبوده‌ایم.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی به‌شرح زیر است:

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/02/139407221513093116298894.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/02/139407221513093116298894-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیواکنش بازار خودروهای وارداتی به گرانی دلار/ بازار سوت‌وکور شد اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری تسنیم' ،  بازار امروز خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار  سوت‌وکور شده است و عمده فروشندگان به‌دلیل تغییرات لحظه‌ای قیمت دلار دست از فروش برداشته و منتظر ثابت شدن قیمت‌ها...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star