وزن صادرات پارسال فولادسازان بزرگ کشور ۳۹ درصد بیشتر شد

وزن صادرات پارسال فولادسازان بزرگ کشور 39 درصد بیشتر شد

اخبار متالوژی به نقل از “ایران اکونومیست” ، به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، هشت شرکت فولادساز کشور از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ۱۳۹۶، هفت میلیون و ۳۸۳ هزار و ۷۱۱ تن شمش و محصولات فولادی (تیرآهن، میلگرد، ورق گرم و سرد، ورق قلع اندود، انواع کلاف، آهن اسفنجی و غیره) صادر کردند.

میزان صادرات شرکت فولاد خوزستان ۲ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۸۶۸ تن، فولاد مبارکه یک میلیون و ۲۹۲ هزار و ۱۵۳ تن و ذوب آهن اصفهان یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۷۲۵ تن بود.

فولاد هرمزگان با صادرات یک میلیون و ۹۷ هزار و ۳۴۷ تن، کاوه جنوب با صدور ۸۶۵ هزار تن و فولاد خراسان با میزان ۱۱۸ هزار و ۵۷۸ هزار تن رده های سوم تا ششم را از آن خود کردند.

همچنین صادرات فولاد آلیاژی ایران ۶۶ هزار و ۵۷۴ تن و فولاد اکسین ۲۲ هزار و ۴۶۶ تن بود.

این شرکت ها در اسفند پارسال ۸۲۲ هزار و ۹۷۴ تن شمش و محصولات فولاد به خارج صادر کردند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۴ درصد رشد نشان می دهد.

میزان صادرات وزنی فولاد خام و محصولات فولادی شرکت های بزرگ، در هشت ماهه نخست پارسال نیز ۲۷ درصد افزایش داشت.

این شرکت ها از ابتدای فروردین تا پایان آبان، چهار میلیون و ۵۶۶ هزار و ۳۱۸ تن فولاد خام و محصولات فولادی صادر کردند.

محصولات صادر شده شامل بلوم، بیلت، اسلب، تیرآهن، میلگرد، تختال، شمش چدن، ورق (گرم، سرد، عریض و گالوانیزه)، کلاف (گرم، سرد، قلع اندود، اسیدشویی و سخت سرد)، میلگرد، آهن اسفنجی و غیره بود.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/04/629102_522.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/04/629102_522-150x150.jpgنویسندهمتالورژیاخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدن,فولاد,متالورژیوزن صادرات پارسال فولادسازان بزرگ کشور ۳۹ درصد بیشتر شد اخبار متالوژی به نقل از 'ایران اکونومیست' ، به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، هشت شرکت فولادساز کشور از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ۱۳۹۶، هفت میلیون و ۳۸۳ هزار و ۷۱۱ تن شمش...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star