پلمب یک معدن سنگ در نطنز

پلمب یک معدن سنگ در نطنز

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست نطنز گفت:

یک واحد معدن سنگ در شهر طرق رود نطنز به علت آلایندگی های زیست محیطی پلمب شد.

مهدی صادقی اظهار کرد:

یکی از چند معدن فعال در شهرستان نطنز که در شهر طرق رود واقع شده بود، به علت آلایندگی های زیست محیطی پلمب شد.

وی افزود:

این معدن سنگ که در زمینه تولید سنگ لاشه فعالیت داشت، پس از چند بار اخطار به علت آلایندگی شدید زیست محیطی، با حکم قضایی توسط ماموران انتظامی طرقرود پلمب شده است.

سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست نطنز گفت:

معدن سنگ یاد شده، نزدیک به ۱۰۰هکتار مساحت دارد و بارگیری خارج از قانون و تردد خودروهای سنگین در ساعت های غیر مجاز، استخراج بیش از حد و ایجاد آلودگی در محیط زیست برخی دیگر از علت های جلوگیری از ادامه فعالیت این واحد است.

وی تصریح کرد:

پلمب معدن سعادت سنگ شهر طرق رود پس از ۱۲ سال از صدور حکم شورای عالی معادن مبنی بر برخورد با معادن غیر استاندارد و متخلف این منطقه با صدور دستور دادستان و تایید شعبه ۱۰۱ کیفری شهرستان نطنز انجام شد.

صادقی خاطرنشان کرد:

شهرستان نطنز دارای ۵۶ معدن در زمینه سنگ های تزئینی، مصالح ساختمانی، سنگ آهن، لاشه، باریت، خاک نسوز، گرانیت و تراورتن است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57558748.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/57558748-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدنپلمب یک معدن سنگ در نطنز اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست نطنز گفت: یک واحد معدن سنگ در شهر طرق رود نطنز به علت آلایندگی های زیست محیطی پلمب شد. مهدی صادقی اظهار کرد: یکی از چند معدن فعال در شهرستان نطنز که...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی